Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]skarga na araba


Duch Puszczy:)

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twoj Nick: Chory ale dzik
2.Kto zawinil? (Admin/Gracz): سانتياغو
3.Nick admina/gracza ktory zawinil: سانتياغو
4.IP/SID oskarzanego: 
5.Data i godzina: 01.04.2017 - 19:53:10 - około 10 rano dzisiaj
6.Dowody (demko/screeny/swiadkowie): Tu jest link do owego bana : http://dd2csgo.cs-classic.pl/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:24690838&advType=steamid&Submit
7.Opis sytuacji:Gram sobie na serwerze i widzę jak admin zaczyna się bawić komendami zwróciłem mu uwagę ze admin to nie zabawka ale robił to dalej ,następnie jakiś gracz rozbrajał bombę  a admin go slapnął żeby to on mógł rozbroić bombe ,kolejna sytuacja to jak przebiegałem przez respa  po czym dostałem kick ze resp 1.30, więc wchodzę na serwer i pisze co za dzieciak bez mózgu ma admina po czym dostałem bana. Domagam sie unbana i ukarania admina.
Prosze o usuniecie posta pomyliłem serwery.
Edytowane przez Duch Puszczy:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana za obrazę admina w woli ścisłości. Slapuję ludzi, tylko wtedy kiedy robię to z kolegami, którym wiem, że to nie przeszkadza :)(byłem z nim w drużynie i nie wpłynęło to co zrobiłem na przebieg gry). Wprowadzam trochę humoru na serwer, ale jeżeli komuś coś przeszkadza, to taka osoba niech to powie, jak na razie czegoś takiego nie słyszałem, może z 1 raz.  Jakoś gracze sami proszą "daj grawitkę na chwilę" itp. więc na 1/2 rundy mogę dać. Takiego gracza poza tym jest o wiele łatwiej zabić, bo w locie trudno strzelać ;) , więc przeciwnikom to tylko ułatwia.

Jeżeli Crypton uważa, że robię źle, niech mnie ukarze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Dostałam pozwolenie na wyrażenie swoje opinii na temat nadużywania admina i jego permisji.

 

Slap, slay... I inne tego typu akcje są pod jedną flagą. Niestety, ale nie dało się tego zablokować za moich "rządów" czy to na ffa 3mapy, czy to na sufie i takie rzeczy były zabronione.

Grawitka? Po co? Slay? No już, spoko, do czasu. Ale bez przesady to nie jest podwórko, żeby się z kolegami bawić permisjami. Nie po to dostałeś dostęp do tego. Pamiętam jakiekolwiek "krzywe" akcje z zabawą tym i po dziecinnym nadużywaniu po prostu admina nie było. Jesteś osobą która reprezentuje serwer przed nowymi graczami. To ty masz dbać o serwer w kwestii morali. Na dodatek jesteś opiekunem na innym serwerze, to ja nie wiem jak tam się zachowujesz z flagą z (dla przypomnienia flaga z jest oznaczeniem dla root'a,  ma on dostęp do wszystkiego na serwerze(O ile ją dostałeś))  Nikt nie chce takich zabaw, może to ty się wtedy śmiejesz, ale osoby które tam się pojawią już nie zawsze mają takie samo zdanie. Każdy chce sobie pograć, nie widzieć zabawy permisjami. Dla mnie nie pokazałeś się z dobrej strony, a dla osoby zbanowanej tym bardziej, dla reszty graczy pewnie również. 

Co do dawania grawitki to jest to już samowolka. Grasz na modzie ffa, czyli nie jest to niczym zmodyfikowane, to nie cod, czy jakiś inny mod. 

 

Admin to nie zabawka. Masz pilnować, grać i utrzymać dobrą atmosferę na serwerze. Straszysz tym tylko graczy. 

 

Pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności