Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Poadnie o co chodzi w te karabiny


O co chodzi w te karabiny

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ^O co chodzi w te karabiny?!
 
2. Imię: Kajetan
 
3. Wiek: 22
 
4. Znajomość AMX (1-10): 8/10
 
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiscie
 
6. Składka (Składka jest jednorazowa i obowiązkowa): Oczywiscie
   
8. Parę słów o sobie **: Witam mam 22 lata w csa gram jakieś 9 lat z lekkimi przerwami. Pracuje w Wojsku Polskim :D
 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Chciałbym ponownie byc adminem chce sie poprawić. Wyniosłem wnioski ze zwolnienia z funkcji admina i chce sie starac.
 
10. STEAM_ID**:STEAM_0:0:40609219
 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4 H
 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Praktycznie codziennie 
 
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 9 LAT 
 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): TAK na CS-Classic prowadzonym przez starych założycieli :D i na cs-one
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co zabrano Ci rangę, a ty już składasz podanie?

Na forum w ogóle nie zaglądasz, napisałeś jedynie 16 postów, a na serwerze nie zachowujesz się jak na admina przystało.

Jeżeli rzeczywiście się poprawiłeś, to napisz podanie za jakiś czas, ale teraz jestem na nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze krótko nie nadajesz się na to stanowisko a wiesz dlaczego? ponieważ ty nie patrzysz dla Ciebie to nie jest ważne czy ktoś gra na aimie sh wh ty dajesz ssy bo perm to perm u ciebie dziala to na takiej zasadzie co jest błędne poniewaz na ssy mozesz wh wykryc a nie aima , wiesz czemu jestem ciety na Ciebie? bo ty masz w powazaniu to co do ciebie pisze na U@ albo napisze cos to zamiast sprawdzic to dajesz ssy by miec spokoj tak samo tworzyłeś konfflikty czy to miedzy adminami czy to miedzy graczami głupio piszac na sayu czy na Y@@ co nadużywałeś nie raz wiec napisze ci tak masz te swoje 22 lata ale zachowujesz sie jak potencjalny 14 latek co jest niedorzeczne ....
Aprobując wszystko co napisałem jestem na nie tak ja z resztą myślałeś może bede na tak jak sie w koncu ogarniesz pozdrawiam i wez to sobie do serca jezeli chcesz kiedy kolwiek otrzymac admina takie moje skromne zdanie :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W podaniach na admina powinien być jeszcze jeden punkt bo gdyby był to bym się czepił że go nie spełniasz, czyli - znajomość / rozpoznawanie czitów (0-10) . Kompletne 0 w tej dziedzinie, a admina miałeś? Chyba jak sobie go kupiłeś, doświadczenia pod tym względem nic. Nie jesteś jedyny, ale takich adminów trzeba tępić.. walisz ss'y bez względu na to czy jesteś pewny czita, a nawet lepiej .. ani sekundy nie patrzyłeś na delikwenta, ale banik leci. Byłem przy tym ;] , a na forum też głośno.

Jestem na mocne NIE :]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności