Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Maciekwiko i ...


MrDevix

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Twój nick: MrDevix

Nick oskarżonego: Maciekwiko i SZYMKCYPL

IP/SID oskarżonego (komenda status):
 #1 SZYMKCYPL STEAM_2:0:704886383 83.8.75.34 Nonsteam Neostrada
#2 Maciekwiko STEAM_2:0:25089244 83.9.61.82 Nonsteam Neostrada

Godzina i data przewinienia: 14.04.2017 ok. 9:45

Opis sytuacji: A więc gdy wszedłem na serwer zauważyłem jakiegoś gracza w ct, myślałem że jest spoko ale gdy dołączyłem do gry... on miał mikro jak 8 latek do tego nie chciał wyjść z ct (może zacznę wymieniać po przecinku) dawaj polecenia bez otwarcia cel, dawał walki w celach, zabijał za nic (ogromny mass fk) . Po chwili przyszedł 2 gracz (SZYMKCYPL) ... ten to bez mikrofonu wszedł do ct i robił to samo co pan powyżej ^

Dowody (demo, screeny, świadkowie): mistrz deagle, KupSeMozg (i oczywiście gracze którzy byli wtedy na serwerze)

P.S Sorry za kolejną skargę, wiem że jest ich pełno lecz tak się nie da grać.... gościu łamał regulamin na każdym kroku... mam nadzieję że Ktoś/vabastian zastosujecie odpowiednią dla niego karę :)

@edit Dosłownie o 9:55 gracz SZYMKCYPL obrażał CYGANA za to że go zabił na zabawie (tego nikt nie potwierdzi bo obrażał jak był martwy a SS nie zrobiłem...)

@edit2 Najprawdopodobniej świadkowie się nie wypowiedzą bo mówili mi że mają "wyjebane" na tą skargę...

Edytowane przez MrDevix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz SZYMCYPL na moich oczach dostał bana za FK na tydzień od Grzegorza, więc z nim raczej problemu nie będzie, ale co do gracza Maciekwiko to cały czas łamie regulamin i żadne kicki, slapy, slaye, przenoszenia nie działają 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Maciekwiko to prawda. Cały czas łamie regulamin i nie można na to nic zaradzić, ponieważ po wywaleniu go za kulturę albo FK wchodzi na serwer i robi to samo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności