Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga CYGAN


vaaS

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick: The_GanjaMan_PL

Nick oskarżonego: CYGAN

IP/SID oskarżonego (komenda status): Nie potrzebne

Godzina i data przewinienia: 12:12 17.04.2017

Opis sytuacji: Owy strażnik zabił mnie będąc na TXT. Uznał że to nie jest txt: https://zapodaj.net/d2ac90f1b8f83.bmp.html i jest to napisane w logach serwera o godzinie w/w.

Dowody (demo, screeny, świadkowie): Dodam demo, jeżeli tylko wyjdzie z HLTV.

Od kiedy pamiętam gracze za to miejsce byli banowani/wyrzucani, i było przyjęte, że to txt.

Przykro mi, ale te ściany to nie są TXT, dlaczego? Otóż da się tam wejść za pomocą jednego skoku oraz bez spadochronu.

TXT to takie miejsca, gdzie nie da się wejść jednym skokiem lub bez użycia spadochronu.

Sam tam nie raz wchodziłem, bo można tam normalnie wejść, a jak? Gdy wchodzimy bo schodach do gr'a to mamy ścianę, na którą wchodzimy jednym skokiem i można chodzić dalej po tej ścianie.

POZDRAWIAM :bm: 

Edytowane przez TGM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale te ściany to nie są TXT, dlaczego? Otóż da się tam wejść za pomocą jednego skoku oraz bez spadochronu.

TXT to takie miejsca, gdzie nie da się wejść jednym skokiem lub bez użycia spadochronu.

Sam tam nie raz wchodziłem, bo można tam normalnie wejść, a jak? Gdy wchodzimy bo schodach do gr'a to mamy ścianę, na którą wchodzimy jednym skokiem i można chodzić dalej po tej ścianie.

POZDRAWIAM :bm: 

Po dłuższych namysleniach uznaliśmy,  że to nie txt tak samo jak inne miejsca na mapie jak np. Ściany na facebooku

Edytowane przez Nemo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemo ma rację. Mury na tej mapie to nie tekstury, ponieważ da się tam wejść bez używania wspomagaczy takich jak: spadochron lub podwójny skok. 

Dziękuję, Pozdrawiam, Dobranoc :peace:

Edytowane przez Rumunejszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisali wyżej, tak samo jak na facebooku tak samo tu, uznałem, że wszędzie, gdzie nie trzeba używać spadochronu, double jumpa i innych pierdół ze sklepiku to wtedy nie jest to txt. Tak jak murek tu czy na fb. Dodatkowo zaraz dodam punkt do regulaminu, żeby już nigdy wątpliwości nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności