Skocz do zawartości

Podanie TeRRorKa


TeRRorKa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: CodMod 45k lvl2. Nick: TeRRorKa3. Imię: Kamil4. Wiek: 225. Znajomość Amxx(0/10): 8/106. Mikrofon(Tak/Nie): Tak.7. Składka(Tak/Nie): Tak8. Czas spędzony na forum: Dużo ;)9. Opisać siebie: Jestem miły kulturalny, lubię pomagać... No i ogarnę serwer.10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Ogarnę serwer od "botów" cziterów, i innych rzeczy, których nie chcę wymieniać. Pomogę w ogarnięciu, serwera, wydaje mi się, że gracze mnie lubią, ponieważ gram z nimi, dużo. Miałem już admina na tym serwerze, i ogarniałem, ale go straciłem, przez moją nieaktywność. Od dziś "maniaczę na serwerze'  ;)11. Linki do reklam: Reklamuję na serwerach, mam zmienne IP, więc moge reklamować ;). Tak mi jest łatwiej.12. Co zrobisz gdy:-Ktoś używa dopalaczy; Jeżeli ktoś używa aimbota to zrobię demko, i zbanuję bez screenów. Jeżeli jest to wh, i go o to podejrzewam robię screeny, i banuję permamentnie.-Gdy ktoś nadużywa micro; Upomnienie, jeżeli nie pomaga ban do 1 godziny.-Nadużywa Kultury na serwerze; Upomnienie (2), jezeli nie pomoże ban do 2h.13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Steam.

 

Proszę o rozpatrzenie mojego podania pozytywnie ;)

 

/Edit: PaPkUu, nie olewałem, miałem nieobecność... Wysłalem Karolowi, wiadomośc na pw, że nieobecność się przedłuży ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 masz więcej grać TAK- teraz trzeba wam pomocy- AMXA ty papku.. wczoraj widziałem jak sam ogarniales serw.. Siedzisz i walisz fragi...Teraz więcej admów, tylko terrorku teraz nie olej adma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety na razie na nie pograj więcej teraz na serwie ostatni raz byleś 14.03.2013 r. 

Wiem że byleś  nieobecny ale teraz musisz nadrobić ten czas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE !

-miałeś admina , którego olewałeś .

- Nie widuje Cię na serverze .

-Jest dużo adminów .

@OFF , HEHE , jak by było za dużo adminów to by rekru oFF była :)

 

@TOPIC , - Wiek

- Steam 

- Składka 

 

Tylko graj więcej !

 

TAK

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE

Olałeś admina

Na servie jak ktoś cię zabije to od razu na U@ piszesz że ma Wh i wgl.

Ostatnio nabijałeś godzinki na servie by mieć admina a teraz ostatni raz na servie byłeś 14 Marca 2013 roku i to na 1 min wszedłeś !

Obrażasz !

Brak kultury !

25 DNI TEMU BYŁEŚ NA SERVIE POWYŻEJ 10 MIN !

Reklamy !

 

 

 

http://forum.cs-classic.pl/index.php?/topic/5568-siemka/ Tu masz na imię Bartłomiej a w podaniu Kamil !!! Weź się ogarnij !

W innych podaniach pisałeś że masz 20 lat a tu już 22. OMGGGG !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na NIEmiałeś już adma/zrezygnowałeś 

11. Linki do reklam: Reklamuję na serwerach, mam zmienne IP, więc moge reklamować ;). Tak mi jest łatwiej.

śmieszny jesteś - nie masz dowodów że reklamujesz a poza tym jest wyraźnie napisane LINKI DO REKLAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

-nie wykonujesz swoich obowiązków

-nie widzę cię teraz na serwerze

-9. Opisać siebie: Jestem miły kulturalny, lubię pomagać... No i ogarnę serwer.  Nie powiedział bym że to prawda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE. Człowieku ty masz dwa imiona? 

 

http://forum.cs-classic.pl/index.php?/topic/5568-siemka/

 

Tutaj piszesz, że Masz na imię Kamil, w  dziale" przywitaj się" Bartłomiej?

 

Kolego zastawów się jakie ty masz te imię. Pograj jeszcze na tym serwie.

 

P.S W innych podaniach piszesz, że masz 20lat ^^

 

 

Co ma IP do linków w reklamach....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Oszukujesz.Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności