Skocz do zawartości

Skarga CYGAN


MrDevix

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Twój nick: MrDevix

Nick oskarżonego: CYGAN

IP/SID oskarżonego (komenda status): -

Godzina i data przewinienia: 19.04.2017 - 21:30-40

Opis sytuacji: Gracz CYGAN wraz z PIOTR byli w ct, nagle któryś prowadził a że się zagapili był wymuszony FreeDay bo było niżej niż 3:00. Jakiś gracz się zbuntował i zabił PIOTR więc zrobiłem pozycję buntu wraz z innymi graczami, po chwili przyszedł CYGAN i nas zabił gdy zrobiliśmy pozycję buntu...

Dowody (demo, screeny, świadkowie): PIOTR i mój BOTEK Grzesiek :) Inni gracze jeśli widzieli to niech się wypowiedzą

@edit

A czasami czy nie jest tak że ta zasada obowiązuje jak jest prawdziwy FD (niedziele)? Przynajmniej tak robią inni gracze

Edytowane przez MrDevix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda minęła minuta więc więźniom przysługiwał freeday. Po chwili jeden z graczy zabił mojego kolegę strażnika, a regulamin jasno mówi że podczas FD jeśli zginie 1 CT drugi ma prawo zabić pozostałych. Więc nie widzę tu swojej winy :)

 

Pozdrawiam, CYGAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

Jeżeli jest FD w niedzielę obowiązuje zasada, że jeżeli 1 ct zginie to drugi może zabić wszystkich więźniów. 

TA ZASADA NIE OBOWIĄZUJE NA FREEDAY W NORMALNYM DNIU TYLKO W NIEDZIELĘ lub jeżeli więzień wybierze życzenie jako FreeDay dla wszystkich.

Ta skarga będzie tylko pouczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności