Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Dodatkowy plugin


polaczekkkkkkkkkk

Recommended Posts

Guest Blip ^

chodzi ci o kill asyst? tzn. że za zabranie +50% hp, gdy ktoś inny zabije przeciwnika obydwie osoby dostają fraga?

Jeśli  tak to dla mnie zbędne bo asysty i tak nie idą do ranku ani do niczego tylko tyle że możesz się pochwalić statami. ale to tylko moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

  • Root
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: WyjaśnioneJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy