Skocz do zawartości

[Skarga]Rodrigez.


Maxtin

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:Maxtin

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz):Guard

 

3. Nick oskarżonego:Rodrigez

 

4. Steam_ID oskarżonego:Macie, jest to guard.

 

5. Data i godzina zdarzenia:Według demek to:16:36 i 17:21 dnia 22.04.2017

 

6. Mapa:jb_gaben_pi i jb_facebook_v1

 

7. Opis sytuacji:W pierwszym demko, mówiłem terrorystom że dam chowanego otworzyłem cele i natychmiast po tym dałem chowanego, co było oczywiste ct nie może kłamać, kazał nam Rodrigez wpisać kill'a wpisaliśmy więc następnego dnia również dałem chowanego, w końcu poprzednia zabawa nie doszła do skutku, po chwili rodrigez przeniósł mnie do terrorystów na zabawe.
Następnie killday !SKAM kampi na cete rodrigez to widzi ale nie interweniuje, napisał tylko do Fresz'a żeby on nie kampił XD.
Brak interwencji podczas kd.
Druga mapa:Wbijam na serwer, ktoś tam w ct chyba ceberi wpisuje !guard czekam kolejka przenosi mnie do ct z rodrigezem, przenosi mnie do terrystów i przenosi sharda, po chwili przenosi SharDa i prowadzi sam.
Jak dla mnie ta osoba powinna dawno stracić dane funkcję, jako iż:Wchodzi na serwer raz na rok.
Robi z tego jakąś rewolucje której nikt nie rozumie.
Jak jest na serwerze tylko denerwuje graczy.

 

 

9. Wynik/numer rundy/czas:Chowany to była 3 i 4 runda na mapie jail break'e a killday 5.
Natomiast na jb gaben pierwsze minuty mapy.
 
//edit
Ten skowyt araaab'a mnie nawet nie rusza.
Edytowane przez Maxtin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Maxtin napisał:

mówiłem terrorystom że dam chowanego otworzyłem cele i natychmiast po tym dałem chowanego

Informacja to nie polecenie. Otworzyłeś cele bez poleceń po czym następuje automatycznie FD dla więźniów, ty za to dałeś zabawę czego nie powinieneś robić.

58 minut temu, Maxtin napisał:

więc następnego dnia również dałem chowanego

Nie może być zabawy po zabawie.

59 minut temu, Maxtin napisał:

Następnie killday !SKAM kampi na cete

Na killdayu kampi na cete xDDD

Godzinę temu, Maxtin napisał:

napisał tylko do Fresz'a żeby on nie kampił

Freszu kampił przed portalem i czekał na SKAMa. SKAM natomiast prosił CT o to, żeby go wypuścili. SKAM nie kampił specjalnie, natomiast Freszu specjalnie się kampił na SKAMa przed portalem. Kiedy napisałem do Fresza wywaliło mi CSa więc nie wiem co było dalej.

Godzinę temu, Maxtin napisał:

przenosi mnie do terrystów i przenosi sharda

Ty byłeś w CT na poprzedniej mapie, natomiast Shard nie mówił nic przez mikro więc uznałem że nie ma mikrofonu, mówiłem mu żeby odpalił Mikrofon dla TT, nie był w stanie tego zrobić, to skoro Prowadzący nie zna komend w CT to uważam, że w tym CT nie powinien być.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Sytuacja z chowanym dałeś chowanego po otworzeniu cel, po otworzeniu cel przed poleceniami zawsze jest fd więc tutaj Rodrigez nie popełnił błędu 

2 Sytuacja nie może być zabawy po zabawie

3 Skam cały czas prosił żeby go wypuścili z cete odkąd wszedł

4 Co do tej sytuacji byłeś na ostatniej mapie i sharda przerzucił rodrigez potem shard nie reagował na prośby rodrigeza żeby on użył mikrofonu więc przerzucił go do tt znowu.

A co do tego że Rodrigez denerwuje graczy to nie sądzę poza tym ze mnie tylko denerwuje na kd xD

Skarga nie jest słuszna według mnie

Edytowane przez RUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga nie słuszna, RUDI oraz Rodrigez mają rację, a ty nie osądzaj jaki on jest, bo sam denerwujesz innych będąc na serwerze(opinia graczy) i to ty źle wykonywałeś obowiązki ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś przeniesiony bo byłeś w poprzedniej mapie. Jedyny błąd Rodrigeza to że przeniósł cie do tt po wystartowaniu zabawy bo skoro zabawa w poprzedniej rundzie się nie odbyła to może być powtórzona ale tobie chyba się za bardzo nudzi i nie masz co robić z życiem.

 Nie masz nic innego do roboty tylko pisać skargi o byle gówno i "domagać się straty posady u innych" no po prostu  IKS  DE

Czy tylko ja mam wrażenie że od kiedy Maxtin stracił guarda zaczyna czepiać się o wszystko i szukać dziury w całym?

Nie wiem czy to ma być jakaś forma zemsty czy jak? Ale wiedz że pisząc beznadziejne skargi i zaczynając gównoburze nie kupisz sobie sympatii graczy i administracji...

A pro po:

21 godzin temu, Maxtin napisał:
Jak jest na serwerze tylko denerwuje graczy.

Nie będę się nawet wypowiadał kto najbardziej aktualnie denerwuje graczy ale każdy się raczej domyśli o kogo chodzi

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności