Skocz do zawartości

Prowokator


GoPe

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: GoPe

2.Nick admina/gracza który zawinił: Prowokator

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina:ok 21.30

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Demko. Oto link: http://www.speedyshare.com/dDTF9/Prowokator..zip

6.Opis sytuacji: Administrator grał na wh!! Demka są 2. Na demku "prowokator2" wiadć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm obejrzałem oba no fajnie i gdzie to wh ?Nie wiem wnioskujesz po 1 rundzie w demie(prowokator2) lub z akcji na długiej,jak chowałem się za ścianą i akurat admin spektor się ze mną nakrywał(jak tak to super),a moze po tym że zabijałem używając fastzooma(naciskając oba klawisze myszki jednocześnie,i szybko wciskałem Q przezucając deagl-awp),lub jak wpadłem na długom,i wydaje się że zabiłem bez zooma bo tak chu... nagrałeś demko,a poleciał zoom i strzał w jednej sekundzie.Jak byś nie kupował słuchawek w biedronce to byś słyszał jak biegają mistrzu.Moja propozycja jest taka:1.Wróć do czasów nauki gry w cs na Botach.2.Kup lepsze słuchawki bo tymi nic nie zdziałasz.3.Dla ciekawych proponuje obejrzeć klilka demek z hltv jak cisnę np. Inferno jak grał dawidek (mapka przed tą) widział jak gram nie raz jak i -_- i oni nie mówią ze latam na wh.Uwierz mi gram już ponad 6 lat w cs i umiem co nieco.Czekam na wypowiedz kogos ogarniętego.Ps.Na czym ty to nagrywałeś na czajniku,że broń tak mryga i obraz klatkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że wypowiadają się największe boty na serverze co nie potrafią grac i płaczą do każdego o czity :),co gów.. się znają na czitowaniu.Pewnie nawet żaden nie obejrzał,a pierd... że latam na wh pozdro dla was dzieci internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha , kolejna skarga : On ma słuchawki dajcie mu perma ! Ta ? Żałosne ... Prowo by czegos takiego nie zrobił a poza tym ja na tym demie nic nie widze..Jestescie za pewne starsi odemnie a zachowujecie sie jak dzieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jezeli nie umiecie grac a tak zapewne jest jak macie steam'a gora 2 lata :) To nie oskarzajcie Prowokatora ze gra na WH :) Obejrzylem demko wielokrotnie i na nim jakos nic nie widac ?:) Poogladajcie sobie graczy na youtube jak graja pewnie tez wh maja ? Wiem jak gra Prowokator i to nie jest zadne wh to sie nazywa skill. Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wcale. Nic nie ma. U@ spam ze wh wszyscy piszą ze wh. To jest wh i tyle. Nawet jak by miał słuchawki za kosmiczną cenę to na demko tak czy siak jest wh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wcale. Nic nie ma. U@ spam ze wh wszyscy piszą ze wh. To jest wh i tyle.

I tylko dlatego upierasz się ze mam wh hahaha ogar Admin z ciebie.Ps.wbijaj na serwa zaraz mój brat wbije zobaczysz co to skill,i bedzie paucz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ProwokatoR ;), za czitowanie na adminie nie zostanie odebrany admin to chyba odejdę. Bo nie będę grał na serwie gdzie admin czituje.!!

 

 

 

Odebrać admina.!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż Prowokator nie dał mi ub przez jakieś dziadostwo i niedopatrzenie no coż nie będę kłamał , na demku nic nie widać nie ma jakiejś akcji typu z WH , jadynie na demku nr 1 coś jak dostał skana przy tym respie ale to się dało domyśleć , a co do demka nr 2 to wgl nic takiego nie bylo heady walniete z daleka z awp , heh ja bym pisał że aima ma haha :D Naucz mnie tak grać z awp . Jedynie co mi wpadło do głowy to to ze jakiś makaron czy inny ziomal , jechał cię obraza aa ty to masz w dupie wiem , no ale adminem jesteś powinien wyłapać bana heh na nie wiem 1 dzień na 100% . Tyle ode mnie.Chociaż twojego zachowanie co do skargi też takie nie powinno być 1 wypowiedz i tyle , ty swoimi wypowiedzeniami nic nie dasz , H@ zdecuduja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem do was tu wszystkich ;)Ale wszyscy tu co pisali że na tych demkach widać WH (oprócz bRkOoNe) to reszta to są największe płaczki na serverze ;]Dziś byłem sam świadkiem, wszedłem na server gdyż zostałem zaproszony i właśnie dokładnie takie dzieciaki typu : `NaViGaTiOn` i kilku innych non stop pisali na say'u że ktoś ma `Cheaty` zresztą mnie też ostro wyzywali no ale ja sobie nic z tego nie robiłem ;)Nie wiem wgl. jakim cudem ten `NaViGaTiOn` ma adma na COD'ie jak za każdym razem gdy ktoś go zabije to on płacze i wyzywa .. Dla mnie jest to kompletnie niezrozumiałe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności