Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

prosba


Komandos

Recommended Posts

witam chcialbym sie dowiedziec czy za zrobienie haslo musze placic bo nie chce zeby mi ktos na nick wchodzil aha i chcialem sie spytac jak mozna sprawdzic ile sie gralo juz bo slyszalem ze za gre mozna dostac premke za fre za ilosc godz przegranych prosze o szybka odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

Tu masz sklep i tam się logujesz i kupujesz sobie Rezerwację Nicku :)http://www.shop.cs-classic.pl/#kup/rezerwacja

A tu masz godzinki na servie http://www.gametracker.com/server_info/31.186.82.128:27331/top_players/ w "Search for a player:"

Wpisujesz swój nick i po prawo w tabelce masz ile godzin masz na servie :)

 

Proszę :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

to bym sie zglosil do cb admin  bo nnie chce zeby ktos wbijal na moj nick a serwer mi sie podoba aha a co trzeba zrobic zeby byc moderatorem  bo bylem rok moderatorem na cskaskada ale juz tam duzo dzieci jest i ten forum sie prawie do konca rozsypal  aha i mam 476 minut pogranych a ile trzeba mniec minut zeby miec premke ??

Link to comment
Share on other sites

Guest Blip ^

Napisz '-_-' na PW podaj nick i haslo jakie chcesz posiadac. a co do premek za gre to masz wszystko w dziale konkursow.sry za brak znakow pl ale pisze z kom.

Link to comment
Share on other sites

Guest Blip ^

<strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Wszystko w tym temacie<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy