Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Problem z Cs


Adisek1337

Recommended Posts

Nick: Adis -_-

 

Opis problemu: Od tygodnia mam  nowego laptopa i borykam się z problemem czarnych pasków po bokach ekranu przeszkadza mi to w grze i nigdy nie lubiłem tak grać na win 7 jeszcze udało mi się to zrobić ale na win 10 nwm jak.

 

ScreenShoot: Na screenie tego nie widać widać że bez pasków ale naprawdę są

 

System operacyjny: (XP/Vista/7/8/10 i inne) :10

 

Kontakt: (gg/steam/pw): Pw

 

Inne: Liczę na szybką pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

musisz wejść w ustawienia karty graficznej i ustawić cos tam żeby obraz był rozciągnięty na cały ekran. Chodzi o to ze rozdzielczość na pulpicie rozni sie z rozdzielczością w grze

Link to comment
Share on other sites

Wchodzisz w gre-> options->Wideo-> i tak ustawiasz sobie rozdzielczosc i dajesz fullscreen i zapisz (jak grasz ns) a jak na steam to w steam dajesz biblioteka->ppm na csa->wlasciwosci->na pierwszej stronie masz ustawienia uruchamiania czy jakoś tak-> tak wpisujesz -stretchaspect ->zatwierdzasz. 

 

Powinno pomoc

Link to comment
Share on other sites

  • Qesik locked this topic
  • Qesik unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy