Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Pajac :-)


Zygus

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

Twój nick: Zygi

Nick oskarżonego: Pajac :-)

IP/SID oskarżonego (komenda status):#7 Pajac :-) STEAM_2:0:1866330110 176.113.207.139 Nonsteam KontoNEO

Godzina i data przewinienia:nieistotna ale od 14 

Opis sytuacji:Gracz gra na AB

Dowody (demo, screeny, świadkowie):http://amxbans.cs-classic.pl/bans/44763.html

@GrzegorzxD Nikt o tak nie może sobie wejść na twój nick posiadając hasło.Po za tym nie chodzi tutaj o ciebie ;p

Edytowane przez Zygi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wszystko fajnie ale to nie ja mu dałem tego bana na jeden dzień Ja mu wczoraj dałam na 3h za obrazę admina i strażnika, więc to nie ja mu dałem, Ktoś proszę cie żebyś sprawdził kto wbił na mój nick o 20:45 i kto dał bana i sprawdzic ip ale , w sumie mam hasło podejrzewam jedna osobe.

 

No nawet jeśli to i tak nie dawałem mu bana za skargę wolę to pozostawic Opiekunowi 

 

#Edit nie ważne już mniejsza o to :v

Edytowane przez GrzegorzxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dlaczego tacy gracze wogóle mogą grać na serwerze? To, że administracja prawie wogóle nie wchodzi na serwer i nie banuje takich graczy to o czymś chyba  świadczy... Nie tylko ja to widzę, ale odkąd @Ktoś. zaczął wprowadzać zmiany serwer z dnia na dzień upada bo nikt nie wejdzie i  nie pobanuje tych graczy co szkodzą serwerowi. A dlaczego? Dlatego, że admini piszą rezygnacje, bo nie chce im się po prostu angażować w serwer. Jak dla mnie wszystko byłoby dobrze gdyby opiekunowie nie wprowadzali co chwile zmian które i tak niczego nie zmieniły na lepsze. Za czasów gdy Gang_plebanii czy zyguś byli opiekunami na serwerze panował porządek i serwer był od rana do wieczora pełny, a teraz nawet w o 17 w piątek czy sobotę 5-6 osób na serwerze to max. Każdy kto wejdzie na serwer i zobaczy co się tam dzieje od razu ucieknie i powie swoim kolegom ze w życiu nie widział gorzej wyglądającego serwera. Radzę się zastanowić opiekunom czy dalej chcą prowadzić w ten sposób serwer, bo na chwilę obecną nie widzę tego serwera w elicie tej sieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności