MORDA 0 Posted March 25, 2013 Share Posted March 25, 2013 Siema, chciałbym wogóle wiedzieć za co dostałem nagle bana, skoro gram tam codziennie po parę h i możecie sobie to sprawdzić napewno :-) dodaję ssy, wypis z konsoli i czekam na odpowiedź :-) Nick : MORDA Link do SSów :http://speedy.sh/sYqcS/ssss.rar Wycinek z konsoli : AMXBans] ===============================================[AMXBans] You are banned from this Server![AMXBans] You are permanently banned.[AMXBans] Banned Nickname : MORDA[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl '[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN '[AMXBans] Your IP : ' 159.205.141.124 '[AMXBans] ===============================================Kicked : You are BANNED. Check youSerwer : FFA 31.186.82.184:27691 Link to comment Share on other sites More sharing options...
Diablox9 505 Posted March 26, 2013 Share Posted March 26, 2013 Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Modyfikowane ss'y - Brak UB !Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL Link to comment Share on other sites More sharing options...
Recommended Posts