Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanko by GumiSMasteR


GumiSMasteR

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: GumiSMasteR
2. Imię: Bartek
3. Wiek: 18 (6 Lipca 19)
4. Znajomość Sourcebans (1-10): 7-8
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak jest proszę Pani/Pana
6. Składka (tak/nie): Jak będzie trzeba to czemu nie 7 zł sms to nie majątek xD
8. Parę słów o sobie **:  No to jestem Bartek, lat 18 chodzę do Liceum Sportowego, na serwerze gram codziennie po 2-5 H a jeśli czas pozwala to więcej xD Gram na serwerze już ponad 2 miesiące tak gdzieś będzie. Wiadomo nie zawsze mogę, też grać bo szkoła i obowiązki. :D Cóż mogę jeszcze powiedzieć, chodzę na siłownię, biegam, gram w siatę już tak bardziej profesjonalnie. W CS'A też staram się grać zawodowo, zająłem 1 miejsce na turnieju 1vs1 na stronce PVPro i gram na waszym serwerze jak najwięcej, gdyż przygotowuje się na dalsze turnieje i dlatego postanowiłem pomóc w pilnowaniu. :D
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Z prostej sprawy, jest mało adminów a dzisiaj byłem wstanie zobaczyć 4 odpałów na serwerze i gdyby nie MrocznyZiemniak to grały by dalej. :)
10. Steam_ID: STEAM_1:1:177118824
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: No po 2-5 h dziennie od Poniedziałku do Niedzieli xD 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dniach roboczych jak mam szkołę to od 16 do 20 a w weekendy to od 10 do wieczora xD 
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Ponad rok (1,558 godz. łącznie)
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, posiadałem nawet własną sieć na którą przez pewien czas nie miałem czasu i upadło wszystko. :)
Edytowane przez GumiSMasteR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinien zostać przyjęty na to stanowisko.

 + dobry staż w cs go co pozwoli mu na pewno lepiej oceniać czy dany gracz ma chelaty czy po prostu gra.

+ Gracz wie ze składka nie jest obowiązkowa mimo to chce wesprzeć serwer 

+ Lubiany i znany na serwerze 

+ Posiada doświadczenie jako Administrator

– Czasami nie potrafisz być poważny wtedy, kiedy jest to od ciebie oczekiwane

Osobiście chciałbym widzieć cię w naszej Ekipie, ale na okresie próbnym, aby sprawdzić czy poradzisz sobie jako admin.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności