Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie undeR


undeR

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: `eP | undeR
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 17
4. Znajomość AMX (1-10): 7/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Opłata admina (składka) [tak/nie]**: Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**: https://www.gametracker.com/player/`eP | undeR/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Mam na imię Dawid, mam 17 lat. Interesuję się informatyką, a głownie grafiką. Lubię również gotować, uprawiać sport m.in. piłkę nożną, siatkówkę. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Hmm, więc zacznę od pierwszego protego argumentu, mam na to czas i chęć. Mogę grać od rana, wieczorami, nocą. Kolejny argument jest taki, że lubię pomagać po prostu, znam się na rzeczy i wiem, że nikogo nie zawiodę jesli chodzi o tą kwestię.
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie posiadam, chociaż zakupię, bo zauważyłem w wymaganiach, że to konieczne.
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Różnie jak widać po GT tak po 2-4 godzinki. Czasem nawet dłużej.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): W dni robocze głównie wieczorem chociaż zdarza się, że rano. Weekendy rano, wieczorem i nocą.
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 4-5 lat.
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak, posiadałem i to nie jednego, opiekunem też byłem.
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej Na tak

+wiek
+doświadczenie
+pomocny,miły,kulturalny i spokojny chłopak
+amx doobre
+ma duże Chęci a to jest najważniejsze 

Edytowane przez Wercia.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie do tego podania jest mieszane. Starasz się o admina w oczy, się nie rzucasz, ale np. ja cie rzadko widzę na serwerze, problemów żadnych nie sprawiasz. Więc moim zdanie można dać mu szansę i dać okres próbny na 2 tygodnie.

 

Edytowane przez aktywny.!?
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności