Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na MikY


Huczin

Rekomendowane odpowiedzi

 

1. Twój Nick: Huczin

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Gracz

 

3. Nick oskarżonego:  MikY!

 

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:97434524

 

5. Data i godzina zdarzenia: 2017-05-01 17:20

 

6. Mapa: jb_pleaseworkv420a

 

7. Opis sytuacji: Freeday. Do Gracza MikY! ktoś strzelał z Ak47, a następnie uciekł. Przy drzwiach stało kilku TT. MikY! rzucał w nich Granatami HE (myśląc że jest tam buntownik, a ten dawno uciekł z stamtąd)  i zabił dwóch lub trzech terrorystów, robiąc przy tym FK (NIE byli przy osobie zbuntowanej/buntującej się). Mimo napisania przez nich FK i zwrócenia uwagi przez resztę TT, on dalej rzucał granatami pod nogi terrorystów. Przez to został wyrzucony z CT
 
 
                                                                        Świadkowie: B3LLOW, @Leamon@, NorbeuSZ PL i jeszcze kilka osób
 
9. Wynik/numer rundy/czas:  Runda 8 Wynik: 0-7 16:30
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jestem świadkiem rzucał granatami ja miałem tego ak-47 i ucikłem dawno stamtąd i widziałem jak zabił tymi granatami 2 albo 3 tt 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno się rzucać granatów gdyż mają obszarowe obrażenia, jeżeli trafi w swój cel to niby nie ma fk, no ale wiadomo że  granatem nie tak łatwo trafić bo się odbija itd.
Skarga  niby słuszna choć wydaje mi się że jest do rozwiązania poprzez danie zabawy lub free daya. Gdyż miky nie zrobił ich celowo więc najwyżej dostanie bana do 2 godzin.

Jeżeli nie widział nawet buntującego się to nie ma prawa rzucać granatu bo nie wie gdzie wróg się znajduje, to tak jakby skanować ścianę bo gdzieś tam jest buntownik.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje się że to zrobiłem, chciałem dać  zabawe ale dostałem kicka.

Edytowane przez M!ky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wam takie skargi. Według mnie wystarczyła by zabawa w następnej rundzie zwłaszcza że sam chciał dać bo wiedział że źle zrobil a nie pisać skargi. Przecież za takie coś dostanie z 2-4 godziny bana więc zarówno po co zawracać głowę opiekunom jak można dać zabawę za takie coś.

Skarga jest słuszna ale według mnie nie potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił co zrobił ale, jak na moje to ci co zagłosowali za wykickowaniem z CT m!ky'ego powinni dostać bana, bo nie dali mu następnej rundy do "odpokutowania" ,więc m!ky nie powinien zostać ukarany gdyż nie mógł przez lekkomyślność TT dać za te FK zabawy.

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HPCX2 napisał:

Monatrix tak samo jakby ct zabił wszystkich graczy na freedayu ze świadomością a potem by powiedział sory dam wam zabawe.

Ale ja zrobiłem 2fk, a nie wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności