Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na gracza Skąpek <3


FRYTA

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:_F_R_Y_T_A_

2. Kto zawinił? (admin/gracz):Gracz

3. Nick oskarżonego:Skąpek <3

4. Steam_ID oskarżonego:

5. Data i godzina zdarzenia:02.05.2017r g.19:55

6. Mapa:jb_carceris_021

7. Opis sytuacji:Gracz był w ct ,chciał strzeliły mi karniaka ale przypadkiem strzelił we mnie dwa razy i mnie zabił kłamał ,że strzelił we mnie raz a tak naprawde strzelił we mnie dwa razy wszystko działo sie w 9 rundzie.Prosze koledze dac ban na dwie godziny za kłamstwo oraz fk na mnie. 

8. Dowody (demo/screenywiadkowie):http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_carceris_021-1493746080-1493748840.zip
9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas:9 runda 
Edytowane przez FRYTA
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu fryta serio ci się chce pisać skargę od razu co przewinienie?  Zamiast wytłumaczyć mu że postąpił źle i chcesz freeday'a czy może nawet i zabawe to ty os razu piszesz skargę.

Myślę że gdybyś skopiował dmg jaki ci dal z konsoli to myślę że by ci uwierzył a nawet przeprosił 

Wedlug mnie skarga jest oczywiście słuszna ale takie nabijanie tematów jak można to rozwiązać zwyklym daniem freeday'a lub zabawy już mnie totalnie denerwuje .

Edytowane przez RUDI
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak miałem sie odzywać jak miałem perm-mute a po drugie byłeś świecie przekonany ,że tylko raz we mnie strzeliłeś a tak naprawde strzeliłeś we mnie dwa razy i zrobiłeś fk.No i po 3 teraz zobacze jakieś przewinienie i napisze do admina na u@ i on nie zareaguje to pisze skarge. Pozdrawiam

 

#edit Maxtin nie psuje gry tylko chce żeby każdy trzymał się regulaminu.I jeszcze nie zabronisz mi grać na jaki my kolwiek serwerze.

 

#edit nic mi shard nie mówiłeś czy chce freedaya a po drugie jak zrobiły fk to czm kłamał i sie wypierał ,że strzelił we mnie raz ???

Edytowane przez FRYTA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąpek proponował freeday'a i pytał się czy chcesz. Masz knebla i mute, ale mogłeś na u@ napisać że chcesz fd za tego freekill'a nie zrobiłeś tego bo pisałeś inne rzeczy typu: "skarga leci" itd. a potem prosiłeś na u@ żebym dał na sayu link do skargi. Skarga słuszna ale nie potrzebna. FD by wystarczył lub zabawa dla tt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę pana bo on strzelił we mnie dwa razy, a powiedział że jeden >.<

Nie rozumiem po co ta skarga została napisana. Takie emocje w tobie są, że przez taką głupotę skargę piszesz?

 

Gracz Stąpek dostaje upomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności