Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga Geniuse(??)


tesukichcasupreme

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick;  te suki chca supreme

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz); admin

 

3. Nick oskarżonego; geniuse 

 

4. Steam_ID oskarżonego to raczej macie

 

5. Data i godzina zdarzenia 21:17 (?)

 

6. Mapa -

 

7. Opis sytuacji: Nie mam pojęcia komu przydzielacie admina ale jest to pod wielkim "XD". Pokusiłam się o założenie tu konta nawet. Gram sobie spokojnie, pomagam randomowemu koledze bo mu broń zniknęła, to mówię co ma zrobić... I mute? Za co? Brak mutacji. Rozumiem zdarza się, ok. Upominam się 1, 2, 3. W końcu zostaję skwitowana od innego gracza nie niczym innym jak "mam to w ***" ;). Jeśli wasz przykładny admin, nie reaguje na wyzwiska lecące co słowo a mutuje bez upewnienia się za brak mutacji to ja nie wiem. :) Tyle ode mnie. Eldo.

Admin ma dawać przykład, a nie być tępą dzidą, nie pozdrawiam. 

8. Dowody (demko/screeny/świadkowie) W sourcebansach macie.
Edytowane przez tesukichcasupreme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego zastanawiam się czy to jest bait czy po prostu masz problemy jakieś. Masz w regulaminie, że mikro od mutacji lub +16. Kiedy chciałaś mu pomóc i wytłumaczyć mogłaś mu napisać zamiast gadać. Co za problem napisać żeby użył ALT+TAB i tyle? A co do " wyzwisk " to każdy gracz ma prawo dać upust emocjom kiedy mu coś nie wyjdzie, ale są pewne granice których pilnujemy. Poza tym składasz skargę i oczekujesz, że admini będą sami szukać całego zajścia bo Tobie się nie chce? Chyba jesteś strasznie niepoważna. Za takie zachowanie szczeniackie + obrażanie admina dałbym Ci perma. Tyle z mojej strony. 

Pozdrawiam.
Kazuya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tutaj żadnego problemu Geniuse stosował się do regulaminu mógł nie wiedzieć że jesteś dziewczyną (wiele razy sam miałem problem z rozpoznaniem ) i dał ci muta . Wystarczyło napisać prywatną wiadomość do administracji na u@ i wytłumaczyć gdybyś tak zrobiła gwarantuje ci że dostałabyś unmute . Co do wyzwisk jest dokładnie tak jak napisał @Kazuya . Dodam jeszcze że jeżeli piszesz już skargę wypadało by zachować przynajmniej trochę kultury . 

Skarga odrzucona .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności