MajuN

SZYBKA REKRUTACJA VOL.3

Szybka rekrutacja!

Na chwilę obecną otwieram szybką rekrutację z powodu małej ilości aktywnych adminów na serwerze. Nie ma ich dużo, w dodatku teraz jest kilku na dłuższej przerwie. Chciałbym aby zgłaszały się najlepiej osoby, które grają sporo na serwerze, posiadają mikrofon (sprawny), oraz była to osoba która nie ma oporów przed banowaniem ludzi. Chodzi tutaj głównie o to, by nie popełniali błędów, ani też nie pozwalali na rozmowy osobom przed mutacją, tak jak to było za kadencji wcześniejszych administratorów, gdzie duże grono skarżyło się na to, że nie można spokojnie grać nawet w obecności adminów.

Admini z szybkiej rekrutacji są werbowani na okres próbny 2 tygodni. W tym czasie mogę odebrać admina bez potrzeby składania skargi. Po upływie okresu próbnego taka możliwość istnieje tylko po przez napisanie skargi która zostanie rozpatrzona.

Wzór:

1. Nick:
2. Imię:
3. Wiek:
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 
5. Sprawny i działający mikrofon**:
6. Składka (tak/nie):
7. Link do swojego GameMe**: 
8. Parę słów o sobie **:
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:
10. Steam_ID:
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze:
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Z racji tego, że jest to szybka rekrutacja proszę o niewypowiadanie się na temat podań.
Czekam na osoby zainteresowane i powodzenia. ;)

Edited by MajuN

1. Nick:NEEEWENS
2. Imię:Krzysztof
3. Wiek:17
4. Znajomość Sourcemod (1-10): 7
5. Sprawny i działający mikrofon**:Tak
6. Składka (tak/nie):Tak
7. Link do swojego GameMe**: http://classicffa.gameme.com/playerinfo/374998
8. Parę słów o sobie **:Nazywam się Krzysztof,mieszkam w Jarocinie obok kalisza.Interesuję się piłką nożną jak i siatkową.
chodzę do 1 klasy technikum logistycznego.Oprócz  w csa gram także w takie gry jak League of Legends czy diablo 3 (w csa najczęściej).Po powrocie ze szkoły i wykonaniu obowiązków siadam do komputera i się odstresowuje. Grałem trochę w csa 1.6. ale znudził mi się po krótszej chwili.Od dawna interesuję się grami typu battlefield lub Call Of Duty Modern Warfare.  Jestem spokojnym i bezkonfliktowym człowiekiem który umie poradzić sobie z problemami.Nie daję się ponieść emocjom,a przeklinam tylko w ostatecznosci lecz zdarza mi się to rzadko xd.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**:Po przyjściu ze szkoły mam dużo wolnego czasu który warto poświecić do czegoś przydatnego.Na chwilę obecną brakuje adminów,a ja spędzam dużo czasu na forum jak i na serwerze, poza tym jestem osobą, która chętnie pomaga  więc mogę się przydać.
10. Steam_ID:STEAM_0:0:137156718
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Na serwerze jestem w stanie spędzać do 2h dziennie (w tygodniu). W Weekend na pewno więcej.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):W dni robocze przeważnie wracam ze szkoły maksymalnie o 16 i gram do 20.W weekendy różnie ale przeważnie od rana do obiadu a potem pod wieczór
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive:900+h na głównym koncie i około 500h na starym
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków):Nie   

Edited by NEWENS

1.Nick-★★★Marcia★★★

2.Imie-Mateusz

3.Wiek-17

4.Znajomość SourceBans(0-10)- 4 Coś tam wiem ale nie jestem w tym najlepszy,dam rade szybko się tego nauczyć albo zapisać sobie na kartce.

5.Sprawny Działający Mikrofon-Tak

6.Składka(Tak/Nie)-Tak

7.Link do Swojego GameMe-http://classicffa.gameme.com/playerinfo/623642

8.Witam.A więc jestem zwykłym chłopakiem uczęszczającym do Liceum o profilu mundurowym jak wyżej można było zobaczyć mam 17 lat,w wolnym czasie gram w piłkę nożną,wychodzę z kumplami na piwo,gram w gry na komputerze i wiele innych ciekawych rzeczy ogólnie jestem osobą miłą i towarzyską,kulturalną potrafiącą zachować się w danym momencie.

9.Dlaczego chciałbym zostać administratorem:Otóż często bywam na tym serwerze mam bardzo dużo godzin przegranych na nim jestem dość rozpoznawalną i lubianą osobą przez innych graczy no i dosyć często zdarza się iż te osoby proszą mnie o kontakt z adminem lub o pomoc wiec pomyślałem czemu by nie spróbować swoich sił jako administrator i umilić bardziej grę gracza na tym serwerze i nie zapewnić im pomocy gdy jej potrzebują.

10.Steam_ID-STEAM_0:0:109077369

11.Ile czasu mogę poświęcić na serwerze -Czasu na serwerze mogę poświęcić tyle ile w danej chwili mam go dostępnego różnie z tym bywa najwięcej czasu mogę poświęcić w weekendy mogę wtedy grać nawet od rana do późnej nocy aczkolwiek w tygodniu też zdarza mi się wejść na serwer po szkole jak tylko masz chwile.

12.W jakich Godzinach grasz?(dni robocze,weekendy)-Jak już wspominałem w dni robocze rzadko bywam na serwerze ale jak mi się zdarzy to tak w godzinach od 14-15:30 a w weekendy 14-22+

13.Staż w Counter Strike Global Offensive-1687 godzin na nowym koncie a na starym 347 razem jakieś 2034 godziny.

14.Czy posiadałeś już admina(nie podajemy linków)-Nie

Z racji małego zainteresowania biorę was obu na okres próbny 2 tygodni, zapraszam na priv.

1. Nick: Fame Cs-Classic 
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 14
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 7-8
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak, choć czasem mówią że mi bzyczy
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/667435
8. Parę słów o sobie **: Jestem uczniem 1 klasy gimnazjum. Lubie sport taki jak piłka nożna, siatkówka, ale nie lubie oglądać meczy w TV, bo to dla mnie nudne. Lubie spędzać czas z przyjaciółmi, a w między czasie posiedzieć i troche pograć, jak nie w cs to w ets2, albo na Xboxie. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gram na serwerze juz 3 edycje. Jestem rozpoznawalnym graczem, którego dużo osób lubi. Administracja serwera jest mała, bo jedyny admin serwera który naprtawdę dobrze pełni tą funkcję to NEEWENS, i tylko go widze i chciałbym mu pomóc. 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:176148776
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Rozpoczęły się wakacje, więc moge spędzić dużo czasu, myślę żę około 4-5h dam rade.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Teraz już nie ma podziału takiego, teraz juz są tylko wakacje!! od 8-14/15
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od lutego 2016r na koncie kolegi
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Dnia 19.06.2017 o 12:28, FAME Cs-Classic napisał:

1. Nick: Fame Cs-Classic 
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 14
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): 7-8
5. Sprawny i działający mikrofon**: Tak, choć czasem mówią że mi bzyczy
6. Składka (tak/nie): tak
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/667435
8. Parę słów o sobie **: Jestem uczniem 1 klasy gimnazjum. Lubie sport taki jak piłka nożna, siatkówka, ale nie lubie oglądać meczy w TV, bo to dla mnie nudne. Lubie spędzać czas z przyjaciółmi, a w między czasie posiedzieć i troche pograć, jak nie w cs to w ets2, albo na Xboxie. 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Gram na serwerze juz 3 edycje. Jestem rozpoznawalnym graczem, którego dużo osób lubi. Administracja serwera jest mała, bo jedyny admin serwera który naprtawdę dobrze pełni tą funkcję to NEEWENS, i tylko go widze i chciałbym mu pomóc. 
10. Steam_ID: STEAM_1:0:176148776
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Rozpoczęły się wakacje, więc moge spędzić dużo czasu, myślę żę około 4-5h dam rade.
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Teraz już nie ma podziału takiego, teraz juz są tylko wakacje!! od 8-14/15
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Od lutego 2016r na koncie kolegi
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak

Brak spełnionych wymagań. Odrzucam.

1. Nick: sSsMroKU
2. Imię: Remigiusz
3. Wiek: 17
4. Znajomość komend Sourcemod (1-10): Nie moge okreslic, zalezy czy jest podobny do SM z 1.6  7 :)
5. Sprawny i działający mikrofon**: TAK
6. Składka (tak/nie): TAK
7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/689453
8. Parę słów o sobie **: Nazywam sie Olaf ale to drugie. Mieszkam w Brytanii od 5 lub 6 lat i niestety nie moge pisac Polskich liter jakoz ze posiadam Angielska klawiature. Przegralem juz duzo godzin w 
CSGO i znudzil mi sie tryb TURNIEJOWY jakoz ze wrocilem do Global Elite'a 5 razy. Szukalem COD MOD'a z misjami i klanami ktory by odrodzil ten klimat z 1.6 i znalazlem. Gram na tym serwerze dopiero 1 dzien 
ale moge powiedziec ze napewno nie ostatni.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem** : Spedzam w CS:GO troche czasu prywatnego i najczesciej gram w poznych godzinach jak skonczylem wszystkie prace. Grajac ten pierwszy dzien zauwazylem ze przez ostatnie 
3 godziny nie bylo zadnego admina a na serwerze bylo 15 graczy. Jako admin moglbym zaszyc te luke w pozniejszych godzinach.
10. Steam_ID: STEAM_0:0:51823392 
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 12-20 godzin tygodniowo
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Roznie, zalezy od dnia i co robie oraz jakie turnieje sportowe sa.
13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 2135 godzin, Global Elite. 5000 godzin w 1.6 na piracie.
13. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak w 1.6

95c6367af67e43606f47c3fe4bad8577.jpg

Edited by sSsMroKU