Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie Adis -_-


Adisek1337

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Adis -_-

Wiek:15

Kilka słów o Tobie:Nazywam się Adrian mam 15 lat.Mieszkam w woj. Łódzkim.Moim hobby jest granie w piłke często lubię sobie pójść gdzieś z kolegami.Interesuję się jednak bardziej grafiką komputerową i grami  :).Jestem osobą mile nastawioną do innych chyba że ,ktoś mnie wyprowadzi z równowagi.Lubie sobię pożartować z innymi.W szkole nie jestem orłem ale jakoś daje radę :D.Na forum wchodzę codziennie więc jak ktoś by miał jakomś sprawe to niech pisze do mnie na forum albo jak będe na serwerze.

Dlaczego starasz się o tę funkcję?:O admina staram się dlatego żeby stworzyć miła atmosferę z innymi adminami i wiadomo jakby ktoś nie przestrzegał regulaminu i zasad to zbanować.Wiekszoć osób mam nadzieje że ,mnie kojarzy z serwera.

Czy posiadasz doświadczenie jako admin?:Tak posiadam doświadczenie jako admin bo właśnie jestem adminem też drugiego serwera

Znajomość AMX (dobra, słaba / 1-10):8/10 (Ciagle się uczę)

Staż w grze:1,5 roku

Link do Twojego GameTrackera:https://www.gametracker.com/player/Adis -_-/193.33.176.143:27015/

Ile czasu możesz poświęcać serwerowi? (dni robocze, weekendy):na serwer mogę poświęcić w dni:robocze (1-2,5h) a w weekendy nawet od (2-4h)

Czy uiścisz składkę adminowską?:Jeśli trzeba to tak

Edytowane przez Adisek1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim przypadku jestem na nie. Myślę, że nie ogarniesz 2 serwerów w jednym momencie. Twoje GT ani na DR ani na JB nie jest jakieś świetne, a nie chciałbym, żebyś zaniedbywał tam chłopaków.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało odrzucone.
Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności