Skocz do zawartości

krzychux


krzychux

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Krzysiek
Wiek:19
Kontakt:pw,steam,ts
Twój nick na TS3:krzychux
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:Ponieważ chce pomóc w rozwijaniu sie tego tsa oraz nie dopuścić do takich sytuacji jakie miały już miejsce prowokowanie , wyzywanie itp bo jestem na to uczulony,zdaje sobie sprawe z tego że nie znam sie z takim adminem jak MajuN bo z Kardziem Rozmawiałem Z Pynią mam dobry kontakt, wiec myśle że mógłbym sie nadawac na to stanowisko , oczywiście wiem że również tu będą odpowiedzi na nie ponieważ niektórzy ludzie mnie nie lubią no cóż bywa;p , więc mam nadzieje że bedziemy dobrze wspolpracowac.
Ile czasu spędzasz na TS3:Jestem Codziennie od 2-5 h :) wiec moge jak najbardziej pomoc rozwiazywac problemy.
Czy posiadasz admina na innym TS3?:Nie, nie posiadam.
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):myśle że taka 7
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:Napewno podstawy dodawanie rang,banowanie,kickowanie,tworzenie kanałów itp :)
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):oczywiście że tak
Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie):Tak,w wieku 14 lat ;p
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

-Interpunkcja, interpunkcja... Masz reprezentować sieć serwerów, a nie znasz języka, którego uczysz się od dziecka.

-Stylistyka ohydna

-Niczym się nie wyróżniasz

Pozdro i powodzenia

Edytowane przez Major|W
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Major|W napisał:

 

-Masz reprezentować serwerownię

 

*sieć serwerów, nie myl pojęć ;p

 

Wracając do meritum...

Może byłbym na tak, ale nie wiem, Kristof był u nas adminem kilka razy i nie pamiętam żeby były z nim jakieś "większe" problemy. Fakt, nie znam go od strony ts'a, nie wiem jak się tam zachowuje, ale no proszę was, mało kto jest tam poważny, a jeśli nawet są tam sztywniacy, to można ich policzyć na palcach jednej ręki (tak zgaduję). 

Dziwne trochę, czasami wpadam na ts'a i nigdy nie możemy się zgadać, ale to pewnie przez różnice gier, bo głównie do tego używam tego ts'a... 

Tak czy inaczej jestem na nie z jednego dużego powodu: 

 ^ten temat. 

25 kwietnia, pożegnałeś się z nami oficjalnie, a teraz piszesz podanie, minęło zaledwie parę dni od tamtego "wydarzenia".

Zdecyduj się, czy chcesz być z nami, czy odpuszczasz sobie, bo nie chcę żeby to było jak w przypadku pewnego byłego członka UBT sprzed baaaardzo dawna, mowa tu o @Nikotyna, który był z nami przez moment, dostał posadę, a potem zniknął bez śladu (starsi userzy będą wiedzieli o kogo mi chodzi) lub przypadek @Chloe, która po otrzymaniu opiekuna postąpiła podobnie. 

 

Edytowane przez Kasia!
Przecinek przed "lub", no pięknie, pięknie.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

Aktywność na ts3

Rozpoznawalność

Interpunkcja (Polecam zakupić słownik języka Polskiego, lub zawrócić do podstawówki w celu douczenia się)

Domyślam się, że znajomi z "Dj'owni" zaczną się wypowiadać + "głosy" niektórych mogą "ważyć" nieco więcej, lecz to i tak nic nie zmieni :V

Pozderki nara.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek jest bardzo często na tsie.

Fakt, może krzysiu pisał pożegnanie, ale przecież to nie wykreśla go z tsa gdzie może być aktywny i taki jest cały czas. W każdej chwili może napisać powitanie powrotne ;D

 

Myślicie że wszyscy admini tsa to pełna kulturka ? spokój ? opanowanie ? haloooo... realia są inne.

Ja jestem na TAK.

Edytowane przez Kasia!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sasquatch napisał:

Nie prowokuj znów, przypomnij sobie jak było z kulturą na tsie u Ciebie. Wspaniały się znalazł, do wszystkiego. 

Krzysiek jest bardzo często na tsie.

 

Fakt, może krzysiu pisał pożegnanie, ale przecież to nie wykreśla go z tsa gdzie może być aktywny i taki jest cały czas. W każdej chwili może napisać powitanie powrotne ;D

Vaito i po co ten atak ? Spójrz w lustro pajacu 

Myślicie że wszyscy admini tsa to pełna kulturka ? spokój ? opanowanie ? haloooo... realia są inne.

Ja jestem na TAK.

XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak

-Często  na Ts

-Wiek

-Znajomość Teamspeka 

Umciaak a ty  i Vaito  nie znacie ich  i proszę  o  niewtrącanie się 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie podziękujemy pewnym użytkownikom którzy tu się "wybili" na spamie.

 

Pośmialiśmy się i dziękujemy za śmieszkowanie. 

Za bezsensowne i nic nie wnoszące posty nagradzam warnami. 

 

Dziękuję dobranoc. :hejka:

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności