Skocz do zawartości

CODMOD - Klasa P


Rekomendowane odpowiedzi

No i coż tutaj jest mały teamacik do dyskucji bo mi sie wydaje, że Pułkownik {P} nie powinien byc klasa premium lecz superpremium - 

Powody: +10 dmg do kazdej broni głownej (zrozumiał bym +7 do m4 a +5 do ak ) bo ak tak czy siak bez buffow bije wiecej niz m4 ,

statystki czyniace go dosyc tankowatym ( dzisiaj mialem sytuacje, ze strzelalem sie na blisko z pulkownikiem moja klasa chorazy strzelilem go 3 razy on stracil ledwo 100 przy maxowaniu kondycji przez uzytkownika pulkownika),

jak narazie to tyle - postac moze i nie musi wejsc na poziom SP ale przynajmniej przydaly by jej sie nerfy na statystyki czy opis . KUHTA

 

PS; mam nadzieje ze zostanie to rozpatrzone

PS2; prosil bym o link do opisu updatu z nowymi klasami, perkami ITP - jezeli wgl jest to gdzies opisane

Edytowane przez kuhta - スナイパ
Kolejny PS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma powodu by Pułkownik był zaliczany do klas Super premium ponieważ to głównie level gra na codmodzie a Pułkownik tak jak wiele innych klas w miare levelowania jest coraz lepszy a nie przez to że jest przesadzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładaj nowych tematów . Są od tego odpowiednie działy na tym forum w których rozmawia się o takich propozycjach czy problemach. Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MajuN zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności