Skocz do zawartości

admin pro100


Fresh321

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:Cs-Classic cod 45k2. Nick: Pro100WCzache3. Imię: Maciek4. Wiek:185. Znajomość Amxx(0/10):7/106. Mikrofon(Tak/Nie):tak7. Składka(Tak/Nie):tak8. Czas spędzony na forum:malo ale nadrobie to szybko.9. Opisać siebie:jestem maciek mam 18 lat ,interesuje sie sportem mecze ,siatkowka,noga i td ,jestem z zawodu kucharzem kocham gotowac moge gotowac godzinami w wolnym czasie zajmuje sie kulturystyka z kolegami .10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:poniewaz gram juz sporo zara 80h jestem aktywny pomoge wam z cziterami czesto gram wiec bede ogarnial serwer jak bede mogl ,admini i td .11. Linki do reklam:12. Co zrobisz gdy:-Ktoś używa dopalaczy:zalezy co jezeli aim to ban odrazu jezeli wh to wchodze na spekta obserwuje jezeli  wh daje ssy-Gdy ktoś nadużywa micro:daje mute graczowi lub kicka -Nadużywa Kultury na serwerze:ban za obaze 13. Platforma Cs(Non Steam/Steam):steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie:-brak reklam- pierwszy post i od razu podanie//Edit-spam w temacie. 

wiem ze nie powinno sie pisac w podaniach ale ,admini na serwerze siewam przydadza gram duzo,posty nadbije w swojim czasie one nie sanajwazniejsze,reklamy zrobie zara kącze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie powinno sie pisac w podaniach ale ,admini na serwerze sie wam przydadza gram duzo,posty nadbije w swojim czasie one nie sa najwazniejsze,reklamy zrobie zara kącze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty czasem nie miałeś tej 13 czy 15?NIE- mało godzin dziennie poswieczasz na serwie- h na forum + aktywnośc pkt. 12 ile bana.. za mikro, kulture..Złóż podanie za 2 tyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: napisz podanie kiedy będziesz spełniał wymagania. Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności