Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie na admina (#CYGAN)


CYGAN xD

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: #CYGAN
2. Imię: Rafał
3. Wiek: 14 lat
4. Znajomość AMX (1-10): Myślę, że 6/10 (Można chwilkę posiedzieć i ogarnąć:))
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka (tak/nie): Raczej tak (mam inny wybór? xD)
8. Parę słów o sobie **: Cześć! Mam na imię Rafał mam 14 lat i pochodzę z województwa Mazowieckiego. Jestem miłym i spokojnym człowiekiem, dlatego ciężko mnie zdenerwować. Od małego uwielbiałem grać w strzelanki takie jak Cs  1.6. Kiedy szukałem w internecie jakichś fajnych gierek przypadkowo trafiłem na forum CS. Classic i zobaczyłem, że można pobrać jedną z wielu wersji tejże gry. Jako że kilka serwerów z tej sieci jest już zapisanych więc postanowiłem pograć trochę i mi się spodobało. Moją przygodę z ZombieExpMod 4.3 rozpocząłem pod koniec roku 2016. Pograłem na tym serwerze około 2 miesięcy i koniec. Po prostu znudził mi się wtedy przerzuciłem się na nasz serwer Jailbreake gdzie obecnie jestem strażnikiem. Jednakże przyszedł czas na powrót więc postanowiłem napisać to podanie ^^.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Chciałbym zostać administratorem, ponieważ dowiedziałem się, że macie braki w administracji, a gracze którzy nie znają regulaminu łamią bardzo dużo podpunktów. A to z kolei utrudnia grę innym ludziom i zniechęca do wspólnej rozgrywki. I chciałbym  pomóc w pilnowaniu tej gromadki małych "zombiaczków" :D
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Tak 3 może 4 godziny (jeśli będzie z kim grać)
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Dni robocze 16-22 Weekendy 10-22 (w tych godzinach mogę wejść ^^)
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Około 3 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Jestem strażnikiem na JB jak napisałem wyżej, aczkolwiek mam tam do czynienia z AMX'em
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)
Liczę na pozytywny odbiór jak i ocenę mojego podania :D
Pozdrawiam, Rafał :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że od jakiegoś czasu nie pogrywam na serwerze jestem za okresem próbnym dla ciebie.

+/-wiek

+/-gt

+fajnie rozpisane podanie

+/- amx można trochę podciągnąć (gdy miałem admina trafiały się przypadki że musiałem robić wszystko przez konsole wiec znajomość komend się przyda)

Tak jak wyżej jestem za okresem próbnym

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności