Skocz do zawartości

Marcia skarga


Zimny.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

1. Twój Nick: No Chance'

2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin (okres próbny)

3. Nick oskarżonego: Marcia 

4. Steam_ID oskarżonego: Steam_ID-STEAM_0:0:109077369

5. Data i godzina zdarzenia: 10:00 - 10:15 14.05.2017r

6. Mapa: De_train

7. Opis sytuacji: Odrazu gdy wszedłem na serwer, usłyszałem jakim to jestem "typem", który kupuje premke na serwerze zaraz po wejściu na niego.
Nie chciałem na to reagować, ale gdy zaczęły się teksty typu "Idz do logopedy" itd. Po czasie do tzw. "Spiny" dołaczyl sie Haqu/Hequ, który również zaczął  mnie obrazać
Po tym wszystkim dostałem bana za obrazanie. 

8. Dowody (demko/screenywiadkowie): http://414339.node66.pukawka.pl/dem-de_train-1494748140-1494749760.zip
Edytowane przez No Chance
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idz do logopedy i inne tego typu obrazy nie wychodziły z moich ust a ja tylko wyraziłem swoje zdanie nie obraziłem cie tylko powiedziałem że odrazu jak wszedłeś na server kupiłeś odrazu premium potem zaczałeś obrażać Haqu i dostałeś bana za obrażanie graczy wykonywałem swoje zadanie.

PS.Te obrazy leciały z ust Haqu który także dostał bana za obrażanie gracza "No Chance"

Także jestem usprawiedliwony :)


 

I tu mogę sie przyznać popełniłem błąd ale to nie wynikało z mojego błędu tylko z systemu ponieważ gdy wpisywałem komendę na zbanowanie "Haqu" to system nie widział gracza na serwerze i musiałem go inaczej zbanować i w tym czasie gdy sie wyzywaliscie szukałem rozwiązania na forum i youtubie dopiero jak znalazłem sposób dany gracz został zbanowany :)

 


 

Poza tym nikt się nie dołączył do obrażania ja tylko powiedziałem cytuje "Przyszedł ten który zaraz po wejściu na server kupuje Premium" wyraziłem swoją opinie i nie uważam ze była to jaka kolwiek obraza aczkolwiek jeżeli uraziło to gracza to Przepraszam nie powtórzy się, a HaQu zaczął cie obrażać możesz sobie obejrzeć jeszcze raz demko które wstawiłeś.


 

 

21 minut temu, No Chance napisał:

Z tego co widze Haqu dostał bana po zmianie mapy, wtedy gdy dowiedziałes sie, ze na forum wlatuje skarga.

Tak jak wyżej wspominałem dostał Bana po zmianie mapy ponieważ nie mogłem go zbanować bo wyświetlało mi że nie ma go na serwerze i musiałem go zbanowac inaczej, i zbanowałem go przed tym jak sie dowiedziałem ze napisałeś skargę bo ty tylko powiedziałeś że napiszesz skargę a skąd mogłem wiedzieć czy nie kłamiesz dopiero Haqu mi powiedział że napisałeś to się wypowiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli padły teksty "Idz do logopedy", dany gracz powinien odrazu dostać bana. Jednak tak sie nie stało i pozwoliłes na to, aby sytuacja się bardziej rozwineła. Z tego co widze Haqu dostał bana po zmianie mapy, wtedy gdy dowiedziałes sie, ze na forum wlatuje skarga.

Edytowane przez No Chance
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje taka opcja "Edytuj". Następnym razem prosiłabym o jej używanie.

Posty połączone, kolejne nie dostosowanie się,  nagrodzę warnem.  

 

Pozdrawiam ;)

 

 

Dobra zamykam. ^up

Edytowane przez Kasia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności