Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga


Andryej

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick : Haziy
2. Kto zawinił? (admin/gracz): Admin
3. Nick oskarżonego: Crypton2309
4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_0:0:82219049
5. Data i godzina zdarzenia: 12-13-16 20:56
6. Mapa: de_dust 2
7. Opis sytuacji: w dniu  12-13-16 zostałem zbanowny przez  Cryptona2309 poniewaz mialem nieodpowiedni  nick i zostałem zbanowany perm a według regulaminu powinienem zostac zbanowany na:  3.11 Wulgarne/obraźliwe nicki: Ban 30 min
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając Twoją skargę myślałem "Chyba musiał nieźle wkurzyć Cryptona skoro ten dał mu aż perma". Jednak potem zobaczyłem twój dawny nick. Nie ukrywam, że przesadziłeś, pewnie nawet nie miałeś lepszego powodu do ustawienia takiego nicku. 

Nie będę jednak się wypowiadać w tej sprawie, bo to już najlepiej Crypton oceni, jednak mogę od siebie dodać, że Twoje obecne zachowanie na serwerze jest niemalże wzorowe. Nie drzesz się, mówisz info, nie przeklinasz ponad miarę, po prostu chciałbym widzieć wiecej takich graczy <- informacja do Cryptona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym permem to już przesada xd za nawet obraźliwy nick można zbanować maksymalnie na kilka godzin jeśli upomnienie o zmianę go nic nie da. Myślę, że szybko zostaniesz odbanowany. 

+ dla Layzo. Mam podobne zdanie na Twój temat.
Pozdrawiam,

Kazuya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W roli wyjaśnienia bo jeszcze nie widziałem tak śmiesznej sytuacji w skargach . Dla wszystkich niewiedzących drogi "Andrzej" zwany kiedyś Hazi był u nas administratorem lecz  jego zachowanie było tak dziecinne że wyleciał , począwszy od stworzenia drugiego konta na forum (podszywającego się pod gracza KASKADA) i zlożenia na nim jeszcze jednego podania nie wiadomo po co .  Kiedy zabrałem mu admina i chciałem wyjaśnić sytuacje dziwnym trafem ignorował wszystkie moje wiadomości po czym wszedł na serwer i ustawił nick " Jebać kurwy z classica " .  Jeżeli chcesz ub możesz napisać do mnie na steamie a zastanowię się nad tym .

Skarga odrzucona 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Crypton2309
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności