Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Moderator] James0v


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na forum:  
James0v

Wiek:
19

Staż na Forum:
4 lata

Znajomość Regulaminów:
Regulaminy CSC są mi doskonale znane. To szczególnie potwierdza punkt wyżej.

Czas jaki możesz poświecić na forum:
Czas jaki mogę i poświęcam forum to 2-3h wzwyż. Obserwuję forum również z telefonu w czasie, gdy nie ma mnie w domu czy na laptopie.

Znajomość funkcji Moderatora:
Posiadałem Opiekuna na dwóch serwerach, redaktora oraz na samym początku mojej przygody z CSC opiekowałem się całym HydePark'iem. Myślę, że na pewno liznąłem funkcję moderacyjne na tyle, żeby na spokojnie dać sobie rady.

Dlaczego ty?:
Pierwszy powód jaki obrałem sobie w swojej głowie to taki, że całkowicie (odkąd zrezygnowałem z opiekuna) przerzuciłem się na forum "całym sobą", poświęcam tutaj mnóstwo czasu, co mogłoby się przerzucić na dobra pomoc już nie tylko użytkownikom lecz również rangom wyższym.
Jestem na tej sieci już bardzo długo, myślę że jestem osobą godną zaufania. Zostało mi powierzone wiele rang na forum oraz funkcji, więc myślę, że Ci, którzy obserwowali moją pracę wiedzą, że wykonywałem ją sumiennie oraz starannie. Posiadam bogaty wachlarz słownictwa, jestem osobą kompetentną i inteligentną, nie mam większych problemów z interpunkcją - wszystkie te czynniki składają się na dobrą wizytówkę forum, rzecz jasna według mnie. Jestem już dorosłą osobą, zrobiłem się strasznie spokojny i cichy co można z resztą zauważyć patrząc na ostatnie długie miesiące, nie należę również do osób, które poddają się po porażce. Wszędzie mnie pełno, lecz nie wszędzie zostawiam po sobie ślady, piszę tam gdzie mogę pomóc od siebie dodając pomysł, moje przemyślenia na dany temat czy po prostu skomentuję interesujący mnie temat w HydePark'u. Staram się o tę rangę nie od dziś, więc wydaje mi się, że to też poniekąd coś oznacza. Nie muszę ale napiszę, że umiem pracować w grupie. Pracowałem z przyjaznymi ludźmi, tymi mniej, zdarzały się również cięższe charaktery i myślę, że Siwy wie o kim mówię. Ostatni powód, choć nie wiem czy to nie wywoła jakiejś negatywnej dyskusji wobec mojej osoby ale chciałbym pokazać tym ludziom, którzy rok w rok dawali mi negatywne opinię, że i taka osoba jak ja potrafi podołać takiemu zadaniu, czerpać z tego przyjemność oraz wykonywać tą pracę sumiennie.

Dzięki czytelnikom oraz Wszystkim wydającym mi opinię oraz życzę powodzenia osobom, które również startują na moderatora wraz ze mną. Pozdrawiam James.

Edytowane przez James0v
  • Like 18
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

Jest to jedna z osób, która naprawdę stara się pomagać. Widać to chociażby po codzie 350. Wywiązuje sie z obowiązków UBT bardzo dobrze, a z racji ze Kasia kameleon zmieniła znowu kolor z zielonego na czerwony to czemu taka osoba jak James0v nie miałby zająć miejsca moderatora, które dotad zajmowała Kasiencja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie

Największy internetowy napinacz na tej sieci

Jesteś osobą wulgarną,konfliktową jak i prowokacyjną ;)

Ta posada powinna być dla osób które są bardziej rozwinięte intelektualnie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zygi
  • Like 5
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Tomek jest odpowiednią osobą na stanowisko moderatora. Jest na sieci już bardzo długi czas, jego staż tutaj jest godzien podziwu. W związku z tym można się domyślić, że poznał wszystko tutaj bardzo dobrze. Tomek jest odpowiedzialny, świetnie wywiązuje się ze swoich obowiązków (co mogliśmy obserwować kiedy sprawował funkcje opiekuna serwera i UBTeamu). Nie jest on stronniczy, wszystkie problemy albo jakieś niedogodności stara się załatwić na spokojnie i kulturalnie. Potrafi pracować w grupie i nie ma problemu z dogadaniem się z innymi ludźmi. Tak jak rok temu kompletnie nie chciałabym żeby pełnił tak ważną funkcję na forum, tak teraz jestem pewna, że poradzi sobie z tym bez problemu. Trzymam kciuki i jestem na TAK :)

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na nasze forum i obecną liczbę użytkowników, to wydaje mi się, że jesteś jednym z niewielu który faktycznie zasługuje na moderatora, a w tym momencie to chyba nawet jedyny. 

Jesteś z nami długo, rok temu kandydowałeś na to stanowisko, nawet gdy można powiedzieć, że "rywalizowaliśmy" o moderatora, to byłem przekonany, że dasz radę, lecz wtedy Karol wybrał mnie z jakiegoś powodu (pamięta ktoś jakiego?). Tak czy inaczej, wracając do teraźniejszości, według mnie jesteś bardzo dobrym kandydatem ze względu na swoją osobowość. Ostatnio na naszym forum rozprzestrzeniła się nowa moda tzw. atencja, czyt. pochłanianie uwagi wszystkich wokół, co według mnie nie jest dobre w żadnym środowisku, bo niesie to za sobą różne rzeczy, ale ty. Osoba która pełni od bardzo dawna ważną funkcję na forum pokazuje, że żeby być poważanym wśród innych nie trzeba być wszędzie -dosłownie wszędzie-, nie trzeba należeć do jakiejś grupki, wystarczy robić swoje i przede wszystkim być sobą. Zawsze miałeś mój szacunek za wkład w sieć, nawet jeśli tego inni nie widzieli, to ważne było żeby praca była "zrobiona" - co w twoim wypadku raczej nigdy nie zawiodło.

Alias-,solidna osoba, postawna z charakterem i angażem i przede wszystkim znająca na poziomie ponad przeciętym zasady, stylistykę języka polskiego. 

Podanie bardzo dobrze napisane, czego chcieć więcej? Chyba nie muszę pisać, że masz moje poparcie.

5! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem u Ciebie na Nie. 

Ale graliśmy razem parę razy ostatnio i nie widziałem negatywnego nastawienia. 

To był jedyny powód na Nie u mnie . 

Masz wszystkie wymagania .

Teraz Jestem na tak.

Edytowane przez Damian? NL/PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

Pomimo, że nie znam Cię dość dobrze, to zdarzyło mi się z Tobą chwilę popisać, i wydajesz się być osobą miłą, oraz spokojną. Na forum spędziłeś aż 4 lata, co na pewno przekłada się na znajomość regulaminu. Oprócz tego posiadałeś inne rangi, co świadczy o twojej pracowitości. Nie będę pisał więcej, ponieważ swoje zdanie piszę na podstawie opinii innych użytkowników forum, którzy dobrze o Tobie mówią, oraz na przepisanych z Tobą kilku zdaniach, dlatego liczę, że pod tematem wypowiedzą się również inni.

Życzę powodzenia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest powiedzenie "przyjaciół trzymaj blisko, wrogów jeszcze bliżej", odwołując się do tego powiem, że obserwowałem pracę Jamesa na forum.

Stety czy niestety muszę to przyznać, że podchodzi do powierzonych mu zadań odpowiedzialnie. Osoby mi znane, a współpracujące z Jamesem na różnych funkcjach także to potwierdzały. Przez długi, bardzo długi czas, był zdecydowanie najbardziej konfliktowym użytkownikiem na forum, jednak odkąd zrezygnowałem z moda nie przypominam sobie żadnych perturbacji i nieprzyjemności z Jamesem w akcji.

Publicznie na SB zapytałem czy będzie w stanie obiektywnie patrzeć na wszystko i podejść do tego profesjonalnie jak do reszty funkcji. Odpowiedz była twierdząca i zawierzę tym słowom.

 

Karol powierzył mu poważne stanowiska i widać, że ma jego zaufanie. Wysławia się bardzo przyzwoicie, zdecydowanie lepiej niż większość. Moderuje/wał kilka działów więc doświadczenie posiada.  Pomimo ekscesów, potrafi zachować kulturę. Przywołując jeszcze poprzednich moderatorów, przeszłość czy stosunki Jamesa i użytkowników, nie są tak czarne i osamotnione, jednak w tym przypadku jest progres a nie regres.

 

Liczę na Twój profesjonalizm

Jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę na forum, patrze Twoje podanie i nie mogłam przejść obojętnie :O

Wydaje mi się, że znam Tomka bardzo dobrze, to co napisał wyżej, że uspokoił się jest prawdą. Czasami aż go nie poznaję. Od kąd mamy lepszy kontakt, zawsze mówił, że chciałby być moderatorem na sieci i moim zdaniem należy mu się to. Jaki jest to jest, ale jak już coś robi to na całego :D

Wiem, że większość z was stwierdzi, że pisze tę opinie, ze względu na to że mamy dobry kontakt, albo że mnie poprosił o to - NIE. On sam nie wie, że to robię :D

Część z was, która miała z nim jakikolwiek kontakt wiedzą, że jest on osobą bezstronną co w funkcji moderatora jest bardzo ważne, długi staż na forum to kolejny plus. Podanie fajnie rozpisane (gdybyś Ty był taki rozgadany na fb jak w tym podaniu...xD). Na prawdę, jestem zdania że zasługuję na tą funkcje (sam fakt, że za każdym razem gdy rekrutacja jest on, pierwsze podanie należy do niego xD). 

MOCNE TAK ODE MNIE

Trzymam kciuki Pantofelku! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jestem za.
+Duża aktywność w życiu forum
+Rozpoznawalność
+Znajomość regulaminów
Uważam, że @James0v poświęcił mnóstwo czasu na rozwój sieci, jest osobą, która zasługuje na to stanowisko. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane.
Witamy w zespole! :)

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności