Skocz do zawartości

[DYSKUSJA] awanse klas [DR]


Zygus

Awanse klas [DR]  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy podoba wam się Obecna wersja klas na deathrunie? Jeżeli chcielibyście coś zmienić to zapraszam do pisania propozycji na temat tej wersji w odpowiednim dziale.

    • Tak
      8
    • Nie
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do oddawania głosów.

Oraz uzasadnienia swojej wypowiedzi

Niepotrzebne posty będą nagradzane warnem.

Edytowane przez Zygi
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie te klasy się praktycznie od siebie nie różnią. Każda ma 2 skoki i to tylko to się w nich w sumie liczy. Co prawda nie mam pomysłu jeszcze jak można by to zmienić, żeby wprowadzić trochę różnorodności, ale postaram się coś wymyślić. Z drugiej strony jakieś 80% tego serwera to dzieci, które nie potrafią za dobrze skakać, dlatego lubią tego double jumpa, więc tak czy siak każda klasa musiałaby go mieć, bo po prostu przestaliby tu grać. Tak czy siak, postaram się coś wykminić, bo po prostu uważam, że jakakolwiek zmiana powinna być, nawet najmniejsza. Trzeba to trochę odświeżyć, bo ludzie się już nudzą. Aktywność na serwie spada z tego co ostatnio zauważyłam. Btw uważam też, że kilka poprawek w regulaminie i wykazie banów by się też przydało, ale nie będę w to tu wnikać, napiszę później w propozycjach jak nie zapomnę xD.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi osobiście bardzo nie podoba sie awans na 300 lvl. W moim przypadku na biegaczu daje on +75 kondycji, wszystko fajnie, tylko że po wbiciu tego 300 lvl nie chcę mi się lecieć znów od 1lvl (nawet te 75 kondy mnie do tego w żaden sposób nie zacheciło :P ).

Może lepiej jakby awans po prostu dodawał te bonusy bez usuwania przy tym obecnych statystyk.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Osobiście, nie podobają mi się te awanse w klasach, ponieważ po wbiciu tego "Awansu" resetują się lvl'e. Większość osób z tego co widziałem na serwerze zniechęca to do gry. Praktycznie klasy, które są po np. Laiku II już prawie niczym się nie różnią. Lepiej by było gdyby po awansie nie usuwano obecnych statystyk.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zygus zablokował(a) ten temat
  • Zygus odblokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności