Jump to content

Real Ma jeszcze jakieś szanse ? ;>


Ikillyou
 Share

Recommended Posts

Jak myślicie,Real ma jeszcze jakieś szanse? by zdobyć mistrzostwo ? :P ma -11 pkt. Przegrana Realu z Betisem mnie zaskoczyła. Ale nie mogę nic złego powiedzieć o wczorajszym meczu Barcelony z Levante ;). Jakie jest wasze zdanie Barcelona odda jakieś pkt. Dla Galacticos ? :P

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem , real ma oczywiście szanse . Piłka nożna jest tak nieobliczalnym sportem , że wszystko jest możliwe .Skoro real mógł mieć słaby kawałek sezonu to tym bardziej może mieć go barcelona . Real przegrał już 2 mecze przez błędy sędziego , licze , że już nie będzie podobnych sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Real to szmata barca to mistrz świata Real niema szans

Pokazujesz swoje "gimbusowskie" zachowanie ( nie obrażając gimnazjalistów ) . Przez takich idiotów jak walka pomiędzy realem i barceloną nie jest fair play . Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie ( oprócz takich lam jak ty ) , moje zdanie jest takie , że barcelona to symulanci i pedałki xD , oczywiście bez obrazy =] . Np. Messi , który ma siniaka i jest znoszony na noszach HAHAHAHAHAHHA . Ronaldo może grać 70 min z barcą z wybitym barkiem . Oczywiście zaznaczam , że nie jestem fanem realu tylko Milanu i Chelsea , ale te symulacje barcelony mnie rozśmieszają i wkurwiają .
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy