Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Havuxi


Netherslay

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Netherslay

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): gracz

 

3. Nick oskarżonego: Havuxi

 

4. Steam_ID oskarżonego:  STEAM_1:0:79378856

 

5. Data i godzina zdarzenia: Całe jego prowadzenie na mapie Jb_mountaincraft_v5 z godziny 13.

 

6. Mapa: jb_mountaincraft_v5

 

7. Opis sytuacji: Havuxi w ct nie chce wytłumaczyć żadnego fk, którego zrobi. Upiera się przy swoim zdaniu mówiąc że wszystko robi dobrze. Sprawa wygląda następująco, pierwszy fk był gdy wziąłem broń w celi po czym wyrzuciłem ją i podniósł ją inny gracz, zostaliśmy zabici oboje i odrodzony został gracz posiadający broń a ja próbując wyjaśnić fk zostałem zlany. Drugi fk został wykonany przy Quizie, kazano wybrać mi kategorię dowolną więc wybrałem Ochrona zasobów leśnych (jest to przedmiot w moim technikum do którego uczęszczam) kazano mi ją zmienić bo to nie jest kategoria szkolna, upierałem się przy tym, że jednak u mnie jest ona kategorią szkolną, no ale w końcu odpuściłem wybierając matematykę (według prowadzącego na poziomie 1 gimnazjum) dostając pytanie o pierwiastek ze 125 gdzie wychodził z tego chory wynik no i następnie zostałem zabity. Następny więzień wybrał kategorię o piłce nożnej dostając pytanie kiedy odbyło się ostatnie Euro (2012) przeżywając. Według mnie Havuxi nie nadaję się do przebywania w ct, często faworyzuje i rozdaje FK nie chcąc tego zupełnie wyjaśniać, dodatkowo jego głos jest nieprzyjemny do słuchania (sepleni i nie wydaję mi się żeby przeszedł mutację) 

 

8. Dowody (demo/screeny/świadkowie): El Diablo, 59217de47ecf3.jpg

 

9. Wynik/numer rundy/czas: Cała mapa, runda z Quizem (1/2 rundy przed tym KD na screenie)
DEMKA:
-Broń : 8minuta
-Quiz : 27minuta

Link: http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_mountaincraft_v5-1495363920-1495367100.zip
Edytowane przez Netherslay
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1- dodaj demo. Po 2- ze screenu wygląda na to że na serwerze był admin więc czemu mu tego nie zgłosiłeś? 

Z opisu wynika że ten "fk" przy quizie to jednak nie fk, dostałeś pytanie, nie odpowiedziałeś na nie zostałeś zabity, proste i logiczne. 

1 godzinę temu, Netherslay napisał:

kazano wybrać mi kategorię dowolną więc wybrałem Ochrona zasobów leśnych

Pierwsze słyszę o takim przedmiocie ale nie będę oceniał. Havuxi powinien mieć przygotowane pytania na quiz, a zapewne nie wiedział że taki przedmiot w ogóle istnieje więc nie miał z niego pytań dlatego kazał ci zmienić kategorie.

Edytowane przez SharD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kazał zmienić Ci kategorie, ponieważ uważał, że wybrana przez Ciebie kategoria, nie jest kategorią szkolną, (nie miał przy tym racji, ale skoro nie uczęszcza do szkoły z takim przedmiotem, to skąd mógł wiedzieć, sam nie wiedziałem, że taki istnieje), to nie miał prawa pozwolić innemu graczowi, na wybranie kategorii "piłka nożna", ponieważ ona nie jest kategorią szkolną. Dodaj demko, to wszystko się wyjaśni.

 

Poza tym jeżeli wszystko odbywało się na mapie przedstawionej na screenie, to powinieneś napisać na "u@" do adminów znajdujących się na serwerze, o zaistniałej sytuacji.

 

 

/edit @Havuxi, skoro piłkę nożną zrozumiałeś jako kategorię "w-f", to dlaczego zadałeś pytanie odnośnie euro 2012? Jak dla mnie nie ma to nic wspólnego z w-f :)

@Havuxi ale to ty byłeś prowadzącym i powinieneś zmienić pytanie.

Edytowane przez eqk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin wszedł na serwer dopiero później, gracz nie mówił o tym że kategoria ma być szkolna, (chociaż w moim przypadku była, a jeśli nie znał pytania to mógł wygooglować) poza tym wydaje mi się że piłka nożna też nie jest taką kategorią, a tym bardziej pytanie o euro.
DEMKA:
-Broń : 8minuta
-Quiz : 27minuta

Link: http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_mountaincraft_v5-1495363920-1495367100.zip

 

@Havuxi średnio mnie interesuje jak to wyglądało z twojej perspektywy, liczy się fakt że zrobiłeś fk i nie chciałeś tego w żaden sposób wyjaśnić. Dwa fk na mapie ze skargi to tylko szczypta tego co robi ten gracz będąc w ct, dlatego proszę o zablokowanie mu możliwości dołączania do klawiszy.

 

@RUDI to chyba nie zmienia faktu, że to on był osobą prowadzącą która mnie zabiła, co jest równoznaczne z fk ;P

Edytowane przez Netherslay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojej perspektywy to wyglądało, że z gr'a od razu podszedłem do celi z bronią, i przypatrywałem się obu graczom, w końcu jeden poszedł po p250 z tyłu, widziałem jak ją wyciągnął a po chwili schował, po otrzymaniu poleceń, w tym zakazu posiadania broni, ja zacząłem strzelać w ciebie, bo nie wyrzuciłeś broni, a renember w tego drugiego, bo wydawało mu sie ze to ten drugi mial bron.

w quizie, moze istnieje taki przedmiot jak ochrona zasobów leśnych, ale to najprawdopodobniej jest właśnie w technikum lub na studiach, wiec mogłem cie poprosic o zmiane kategorii, a wtedy kiedy był ten drugi gość, który poprosił o piłkę nożną, uznałem to pytanie jako za w-f.

@ eqk  ja nie dałem pytania, do remember je dał.

Edytowane przez Havuxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tak :) Eqk i Shard wymienili prawie wszystko ale ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy.

Dlaczego nie mając pewności kto ma broń zaczeliście strzelać do dwóch osób bez przeszukania lub zobaczenia czy ma dany pistolet (ponieważ w tej celi jest p250)na pasku ? Skarga co do tego fk jest słuszna. 

QUIZ

Wiele razy jest tak że jeżeli robi się quiz to strażnicy zadają pytania na zmianę. Nie musi jedynie prowadzący więc z tym sie nie zgodzę z Eqk.

Skarga jest słuszna co do FK w celi natomiast podczas QUIZ'u nie miał miejsca FK

Edytowane przez RUDI
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2017 o 16:12, Netherslay napisał:

@Havuxi średnio mnie interesuje jak to wyglądało z twojej perspektywy, liczy się fakt że zrobiłeś fk i nie chciałeś tego w żaden sposób wyjaśnić. 

Z jego perspektywy wyglądało tak że złamałeś zakaz więc cię zabił, że nie wyjaśnił to inna sprawa. Racja powinien przeszukać lecz jeśli widział że ją miałeś to mógł zabić, oczywiście pod warunkiem że był zakaz posiadania broni

Dnia 21.05.2017 o 16:12, Netherslay napisał:

Dwa fk na mapie ze skargi to tylko szczypta tego co robi ten gracz będąc w ct,

Przy Quizie nie było żadnego FK !!!! nie odpowiedziałeś zostałeś zabity. Tak samo jest w znanych telewizyjnych teleturniejach, źle odpowiadzasz albo nie odpowiadzasz w cale to odpadasz. Dostałeś pytanie: "pierwiastek z 125" powiedziałeś 25 tylko że 25^2 to jest 625 czyli tak średnio byłeś blisko.Do you remember me zadał ci pytanie na poziomie 2gimnazjum bo rzeczywiście takie zadania są zwykle na sprawdzianach (wiem bo sam miałem ostatnio pierwiastki i zadania były podobne)

Dnia 21.05.2017 o 16:12, Netherslay napisał:

dlatego proszę o zablokowanie mu możliwości dołączania do klawiszy.

Od dawania kar są inne osoby, a nie ty

Dnia 21.05.2017 o 16:12, Netherslay napisał:

poza tym wydaje mi się że piłka nożna też nie jest taką kategorią, a tym bardziej pytanie o euro.

Oglądałem demko. Kolega wybrał kategorię "piłka nożna" a zadający pytanie wziął to pod W-F. Można się kłócić czy była faworka czy nie, lecz moim zdaniem nie było żadnej faworki, dostał pytanie z zakresu wiedzy sportowej. Pytanie zadawał Do you remember me a nie Havuxi, a 4.13 Każdy Klawisz jest odpowiedzialny za swój czyn, nie można stosować odpowiedzialności grupowej. A że Havuxi cię zabił to było jego zadanie bo miałeś najmniej punktów, więc "odpadłeś"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SharD napisał:

Z jego perspektywy wyglądało tak że złamałeś zakaz więc cię zabił, że nie wyjaśnił to inna sprawa. Racja powinien przeszukać lecz jeśli widział że ją miałeś to mógł zabić, oczywiście pod warunkiem że był zakaz posiadania broni

 

Podobno oglądałeś demko, w takim razie powinieneś widzieć, że zanim w ogóle dał zakaz to broń została przeze mnie wyrzucona. Poza tym drugi strażnik informował go o tym, że popełnił błąd co do zabójstwa osoby z bronią :)

 

6 godzin temu, SharD napisał:

Przy Quizie nie było żadnego FK !!!! nie odpowiedziałeś zostałeś zabity. Tak samo jest w znanych telewizyjnych teleturniejach, źle odpowiadzasz albo nie odpowiadzasz w cale to odpadasz. Dostałeś pytanie: "pierwiastek z 125" powiedziałeś 25 tylko że 25^2 to jest 625 czyli tak średnio byłeś blisko.Do you remember me zadał ci pytanie na poziomie 2gimnazjum bo rzeczywiście takie zadania są zwykle na sprawdzianach (wiem bo sam miałem ostatnio pierwiastki i zadania były podobne)

 

To nie było moje pytanie, wybrałem inną kategorię i z pewnością jestem Ci gotów uwierzyć, że nauczyciel na sprawdzianie  daje Ci do obliczenia bez kalkulatora pierwiastki które nie wychodzą z liczb całkowitych XD

 

6 godzin temu, SharD napisał:

Od dawania kar są inne osoby, a nie ty

 

Skarga na gracza została złożona uwzględniając jedynie jego jedno prowadzenie na mapie, gram na serwerze od ponad tygodnia i prawie za  każdym jego prowadzeniem są jakieś problemy.  Oczywiście nie mówię tutaj o Free killach, które mogą się zdarzyć każdemu ale o tym, że uważa zawsze swoje postępowanie za słuszne nawet gdy nie ma przy tym racji. Już nie mówiąc tutaj o jego mowię, która totalnie mnie odrzuca co do gry podczas jego prowadzenia. Prośba o zablokowanie mu możliwości dołączenia do strażników była jedynie sugestią co by mnie satysfakcjonowało i w jakim celu w ogóle ta skarga została złożona, więc nie wiem po co informujesz mnie, że to nie ja jestem tutaj od dawania kar.

 

6 godzin temu, SharD napisał:

Oglądałem demko. Kolega wybrał kategorię "piłka nożna" a zadający pytanie wziął to pod W-F. Można się kłócić czy była faworka czy nie, lecz moim zdaniem nie było żadnej faworki, dostał pytanie z zakresu wiedzy sportowej. Pytanie zadawał Do you remember me a nie Havuxi, a 4.13 Każdy Klawisz jest odpowiedzialny za swój czyn, nie można stosować odpowiedzialności grupowej. A że Havuxi cię zabił to było jego zadanie bo miałeś najmniej punktów, więc "odpadłeś"

 

Faktycznie piłka nożna to kategoria szkolna, a tym bardziej pytanie o euro. Jeśli już jesteśmy przy faworyzacji to z pewnością jej nie było gdy dostałem V125 gdzie wychodzi cyfra z ogromną ilością liczb po przecinku do pytania ile to V9.  Już nie mówiąc o fakcie, że kategorie miały się nie powtarzać :P 

Dziwnie interpretujesz ten regulamin, Havuxi (PROWADZĄCY QUIZU, KTÓRY MNIE ZASTRZELIŁ) nie jest odpowiedzialny za moje zabójstwo, bo pytanie zadał mi strażnik który nie był o to nawet poproszony?

Edytowane przez Netherslay
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sytuacja

Havuxi zrobił FK. Zastrzelił Netherslaya myśląc że to on od samego początku miał broń, a tak naprawdę miał jego współwięzień (którego odrodził na domiar złego). Nie obraź się Havuxi, ale zafunduj sobie okulary bo jak BYK było widać który miał broń. Skarga wobec tego słuszna

2 sytuacja

To jest wgl dziwna sytuacja. Netherslay'owi kazano zmienić kategorię, bo Prowadzący nie miał pytań do wybranej przez niego kategorii (Co nie powinno mieć miejsca skoro daje quiz). Dostaje Pytanie "Ile to Pierwiastek z 125" co bez kalkulatora nie da się obliczyć, ale odpowiedział ŹLE więc dostał punkt karny i mógł być później zabity.

Drugi TT dostaje pytanie "ile to Pierwiastek z 9" co dla mnie jest trochę niesprawiedliwe :P

Trzeci TT dostaje pytanie na temat EURO. Tylko nwm czy jestem przygłuchy czy co, ale CT (ten drugi, nie Havuxi) zadaje pytanie "JAKIE BYŁO NAJHUCZNIEJSZE EURO" (co chwila przewijałem żeby sprawdzić czy dobrze Słyszę XD) On odpowiada EURO 2012 i przeżywa(????). Netherslay powinien zginąć bo źle odpowiedział, ale Trzeci TT też  Wina obu CT - Havuxiego bo nie pilnował porządku i drugiego CT który zadał pytanie i przyjął złą odpowiedź jako dobrą.

Pierwszy FK słuszny, ale drugi -nwm co mam o tym myśleć, ale Havuxi w tym przypadku jest winny tylko połowicznie

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się do skargi co do havuxiego, na wcześniejszej mapie fk parę razy tę samę osobę ponieważ wcześniej mieli jakiś tam konflikt, faworyzuje graczy, a jak coś mu nie pasuje to robi co chcę

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Havuxi ma różne dziwne akcje, to fakt. Faworka to normalka. Dzisiaj zamiast mi pomóc w ogarnięcu TT, to latał sobie z czymś tam, co daje grawitke na mapie king phoenix, czy jakoś tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Netherslay napisał:

Dziwnie interpretujesz ten regulamin, Havuxi (PROWADZĄCY QUIZU, KTÓRY MNIE ZASTRZELIŁ) nie jest odpowiedzialny za moje zabójstwo, bo pytanie zadał mi strażnik który nie był o to nawet poproszony?

Każdy inaczej może to odbierać. Moim zdaniem w Quizie wina nie jest po stronie Havuxiego tylko bardziej po stronie 2 klawisza który zadał pytania tobie oraz koledze który miał pytanie o euro. W pytaniu o euro każda odpowiedź może być dobra, a twoje pytanie też nie było doprecyzowane, uważam że V125 nie jest trudnym pytaniem bo ja sam na sprawdzianie miałem podobne, ale dziś jeszcze raz oglądnąłem demko i zwróciłem uwage na poprawną odpowiedź to wątpie że dokładną liczbe ktoś w tak krótkim odstępie czasowym da rade powiedzieć, gdyby było jeszcze w zaokrągleniu to nie było by z tym problemu.

 

Edytowane przez SharD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Havuxi tymczasowo odpuść sobie robienie Quziu. Nie wychodzi Ci to najlepiej.

 

Nie wydaje mi się, że ten pierwszy fk był w 100% pewien. Oglądając demo wszystko wychodzi na jaw.

 

Gracz dostaje upomnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności