Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Browar=NAJGORSZY ADMIN NA ŚWIECIE


HsFataL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:HsFataL
Data zdarzenia :dziś 05.25
Osoba/y na którą chcesz złożyć skargę: Browar czy jakos tak ADMIN SERWERA 1v1 W CSGO
Opis Sytuacji :Jest to najgorszy admin jakiego widziałem na serwerach w cs go przeklina na voic chacie.Dostał bólu dupy że go zabijam co arene to mnie zbanował gdy miałem staty 6-12 XD Obraża graczy,nie wie kiedy kto ma haxy kiedy nie,nie umie adminować jak bym miał tak wymieniać jego wady to do jutra by sie nie skączyło jednak na zaletach po 3 sekundach wiec coś jest nie tak i prosze mnie odbanować nick HsFataL. A to coś prosze zbanować albo przynajmniej wyrzucić z administracji przynajmniej serwer na tym zyska,myśli że ma admina i może se banować każdego i nikt nie złoży skargi o prosze niespodzianka. 


Dowód : nie wiem macie link do mojego profilu http://steamcommunity.com/profiles/76561198362584701/ 460 godzin w cs go,35 lvl exp,mam wart ekwipunek z 19 euro i co mam jeszcze dać na dowód że nie cheatowałem? moje staty 6-12 + jeszcze miałem lagi i mnie zbanował XD już wole 5 latka na admina niż tego przyjeba

 

Edytowane przez HsFataL
zły nick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności