Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na ✪RUDI , C3B3RI - na własne życzenie


Netherslay

Rekomendowane odpowiedzi


1. Twój Nick: Netherslay

2. Kto zawinił? (admin/gracz): strażnicy

3. Nick oskarżonego: ✪RUDI , C3B3RI

4. Steam_ID oskarżonego: STEAM_1:1:185933723 , STEAM_1:0:168063477

5. Data i godzina zdarzenia: 2017-05-27 21:20

6. Mapa: jb_lego_jail_2k17b

7. Opis sytuacji: Byłem prowadzącym i chciałem przeprowadzić z więźniami zabawę o nazwie pieski (jest to zabawa wymyślona przezemnie) chciałem aby więźniowie podzielili się na drużyny po 2 osoby( było mi to potrzebne w celu zabawy), ale że wieźniowie byli nieparzyście to kazałem wskoczyć sobie im na głowy aby wybrać kogoś do drużyny (więzień bez drużyny miał umrzeć). Rudi został bez pary więc na szybko wskoczył jako 2 osoba na głowę jednego z więźniów. Domyślałem się, że to on był ostatni ale dla pewności zapytałem w tym celu więźnia który był na kucaka o to kto wskoczył ostatni na jego głowę i nie jest z nim w drużynie - wskazał on RUDIEGO więc go zabiłem. Po zabiciu mnie (przez zbuntowaną osobę, której pozwoliłem dołączyć) Rudi zapytał mnie co ja odwalam, więc wyjaśniłem grzecznie że wszystko zrobiłem dobrze, nagle do oskarżeń dołączył C3B3RI że NIE MOGĘ UFAĆ WIĘŹNIOM  po czym  powiedział, że "nie ogarniam" i wyrzucił mnie z CT. Jak widać podani w skardze strażnicy na okresie próbnym lubią sobię ponadużywać swoich przywilejów, mam nadzieję że te skargi otworzą ludziom oczy, że te osoby nie powinny się znajdować na tych stanowiskach 

8. Dowody (demo/screenywiadkowie): demo

9. (DEMO)Wynik/numer rundy/czas: http://320879.node60.pukawka.pl/dem-jb_lego_jail_2k17b-1495912800-1495915740.zip 
                                 CZAS : 21.35
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz grać na zaufanie tt bo mogą kłamać, nie widziałeś kto był 1, więc zapytałeś się tego na kucaka kto pierwszy wskoczył i powiedział że ten gracz robiąc fk przy rudim. Powtórze Nie widziałeś, nie miałeś pewności, NIE MASZ PRAWA GRAĆ NA ZAUFANIE TT, BO TT MOŻE KŁAMAĆ.

"♛POLAK™♛ : netherslay zabij sie " kiedy zabiłem strażnika na SV i napisałem do C3BERIEGO na u@ żeby jakoś zareagował (no bo w końcu chyba po to jest) to napisał że nie widział pomimo wysłania mu urywka z konsoli (sam go powinien miec bo przez cały czas był na serwerze) to nic nie zrobił, a żeby się wykłucać i karać bezpodstawnie to pierwszy.

Nie było że nie zająłem się sprawą przeglądywałem konsole i nie widziałem żeby polak coś napisał. Przynamniej nie od pierwszej lepszej skargi na zaufanie graczy kickuje, bo ty byś to zrobił co nie. I POWÓRZE PO RAZ 3 I OSTATNI RAZ, NIE MASZ PEWNOŚCI, NIE WIDZIALEŚ, NIE MASZ PRAWA GRAĆ NA ZAUFANIE TT (bądź użytkowników gdy ma się guarda) BO TT I GRACZE MOGĄ KŁAMAĆ.

Kolejna rzecz.

Dzień wcześniej wymyśliłeś zabawe randke w ciemno, HAVAJEK  wygrał 1 reakcje i wybierał czy kolacja jest dobra czy zła i mógł faworyzować randomowych graczy żeby ułatwić sobie droge do życzenia. Zanim będziesz pchać do ct to najpierw regulamin przeczytaj :) 

A btw jak nadużywam komendy? Widząc twoje ogarnianie regulaminu to tak średnio ogarniasz więc cie przeniosłem proste co nie. A jeszcze jedno zdecyduj się czy widziałeś czy domyślałeś bo w skardze jedno w odpowiedzi drugo.

A jeszcze jedno jak tłumaczyliśmy że źle robi to wykłócał się że wszystko dobrze robi, więc nie było innego wyjścia jak wyrzucić z ct.

 

Edytowane przez ceberi
Żeby nie było że nie poważnie podchodze do skrgi.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznnijmy tak

Podczas tej zabawy była taka sytuacja. Gracz kazał dobrać się w pary. Następnie dobraliśmy się w pary na jednej osobie stały 2 osoby. Ja i nie pamiętam kto. Netherslay powiedział do tt na dole ''kto drugi na ciebie wskoczył ''A że tt może kłamać i ct nie może zabijać jak nie widziało więc zacząłem mówić mu co on robi ponieważ zaczął we mnie strzelać oczywiście byłem drugi ale ct i tak nie mógł mnie zabić lecz on sie upierał że robił wszystko dobrze to mu powiedziałem że nie może opierać się jak kogoś zabije na podstawie tego co powiedział TT.

Dzień wcześniej

Zabawa chyba to była Randka w ciemno

HAVAJEK wygrał pierwszą reakcje i mu pozwalał wybierać co mu sie spodoba na obiad czy tam kolacje. Co według mnie nie powinno mieć miejsca gdyż Havajek zarówno mógł mówić na nie tym co stanowiły mu konkurencje żeby tylko i wyłącznie ich zabić. Nadal nie mamy racji ? Jak ktoś nie zna regulaminu nie wchodzi do ct proste. 

Edit#2

Jakbyś widział na 100% to byś nie pytał się tylko zrobił to dokładnie. Powiem jeszcze raz nie możesz zabić jeżeli ci to umknęło i powiedział ci to TT lub jeżeli tego nie widziałeś. A demko do rundy z twojego prowadzenia jest z "randki w ciemno" więc dodałem 

A tak btw. Kiedy nadużywałem komend podaj mi jedną taką sytuację bo ja sobie nie przypominam.

Dodam jeszcze jedno zdanie może i twoja kamera ujęła całą sytuację ale równie dobrze tego mogłeś nie zauważyć gdyż widać to w opisie skargi. To że widziałeś na kamerze podczas oglądania demka to nie jest żaden dowód.

 

 

Edytowane przez RUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ceberi napisał:

HAHAHAHAHAHA ale śmieszne XDDDDD. Nie możesz grać na zaufanie tt bo mogą kłamać, nie widziałeś kto był 1, więc zapytałeś się tego na kucaka kto pierwszy wskoczył i powiedział że ten gracz robiąc fk przy rudim. Powtórze Nie widziałeś, nie miałeś pewności, NIE MASZ PRAWA GRAĆ NA ZAUFANIE TT, BO TT MOŻE KŁAMAĆ.

Widzę że poważnie podchodzisz do skarg i dobrze podkreślasz swoją dorosłość ^^

 

 

32 minuty temu, RUDI napisał:

Zacznnijmy tak

Podczas tej zabawy była taka sytuacja. Gracz kazał dobrać się w pary. Następnie dobraliśmy się w pary na jednej osobie stały 2 osoby. Ja i nie pamiętam kto. Netherslay powiedział do tt na dole ''kto drugi na ciebie wskoczył ''A że tt może kłamać i ct nie może zabijać jak nie widziało więc zacząłem mówić mu co on robi ponieważ zaczął we mnie strzelać oczywiście byłem drugi ale ct i tak nie mógł mnie zabić lecz on sie upierał że robił wszystko dobrze to mu powiedziałem że nie może opierać się jak kogoś zabije na podstawie tego co powiedział TT.

Dzień wcześniej

Zabawa chyba to była Randka w ciemno

HAVAJEK wygrał pierwszą reakcje i mu pozwalał wybierać co mu sie spodoba na obiad czy tam kolacje. Co według mnie nie powinno mieć miejsca gdyż Havajek zarówno mógł mówić na nie tym co stanowiły mu konkurencje żeby tylko i wyłącznie ich zabić. Nadal nie mamy racji ? Jak ktoś nie zna regulaminu nie wchodzi do ct proste. 

Skraga do odrzucenia 

 

Nie wiem co ma poprzedni dzień do skargi, jeśli uważasz że coś zrobiłem źle to załóż nowy temat ale zanim kogoś oskarżysz to polecam jednak obejrzeć demko i zauważyć że opierałem się na decyzjach HAVAJKA, ale podczas gdy faworyzował to mówiłem że jest to kreatywna odpowiedź i nie zabijam (nawet przy tłumaczeniu zabawy mówiłem że nie może faworyzować i gdy zaistnieje taka sytuacja to nie będę zabijał) Widzę że i kreatywność dla Ciebie powinna zostać karana :P

To nie ty decydujesz czy skarga jest do odrzucenia :)



DO OBU PANÓW CO DO SKARGI:

Polecam obejrzeć po raz kolejny demko patrząc na moją postać, widziałem że RUDI nie miał pary, że to on wskoczył jako druga osoba jedynie dla pełnej  pewności zapytałem o to więźnia (KTÓRY MIAŁ SOBIE WYBRAĆ INNEGO WIĘŹNIA DO PARY) o to kto wskoczył drugi no i wyznaczył Ciebie RUDI (pomijając fakt, że stałeś w powietrzu a nie na nim co potwierdzało jego odpowiedź) Przykre jest to, że nie pojmujecie tego że jesteście tylko zwykłymi graczami którzy mają pilnować porządku na serwerze, a nie osobami z jakąś większą ilością przywilejów których macie używać w przypadku gdy zginiecie :) Jakoś w przypadku gdy napisano do mnie "♛POLAK™♛ : netherslay zabij sie " kiedy zabiłem strażnika na SV i napisałem do C3BERIEGO na u@ żeby jakoś zareagował (no bo w końcu chyba po to jest) to napisał że nie widział pomimo wysłania mu urywki z konsoli (sam go powinien miec bo przez cały czas był na serwerze) to nic nie zrobił, a żeby się wykłucać i karać bezpodstawnie to pierwszy ^^

Edytowane przez Netherslay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru się rozpisywać ale zacznijmy od tego:

8 godzin temu, Netherslay napisał:

nagle do oskarżeń dołączył C3B3RI że NIE MOGĘ UFAĆ WIĘŹNIOM

C3b3ri ci dobrze powiedział. Grasz na zaufanie więźniów, jeśli ty niemasz pewności i żaden strażnik pomagający ci, to poprostu nie zabijasz a nie pytasz się tt kto to był. Równie dobrze ten gracz np nie lubi Rudiego i wskazał na niego a Rudi był 1.

8 godzin temu, Netherslay napisał:

Polecam obejrzeć po raz kolejny demko patrząc na moją postać, widziałem że RUDI nie miał pary, że to on wskoczył jako druga osoba jedynie dla pełnej  pewności zapytałem o to więźnia

W skardze piszesz że nie miałeś do końca pewności, a teraz piszesz że ją miałeś 

8 godzin temu, Netherslay napisał:

Jak widać podani w skardze strażnicy na okresie próbnym lubią sobię ponadużywać swoich przywilejów,
 mam nadzieję że te skargi otworzą ludziom oczy,
 że te osoby nie powinny się znajdować na tych stanowiskach 

Co ? Powiedz mi gdzie w twojej skardze jest napisane, że Rudi nadużywa komend? C3b3ri cie przeniósł bo takie ma zadanie w przypadku nieogarnięcia ct.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Netherslay napisał:

Rudi został bez pary więc na szybko wskoczył jako 2 osoba na głowę jednego z więźniów. Domyślałem się, że to on był ostatni ale dla pewności zapytałem w tym celu więźnia który był na kucaka o to kto wskoczył ostatni na jego głowę i nie jest z nim w drużynie - wskazał on RUDIEGO więc go zabiłem.

Co do tego Fragmentu 

TT może kłamać , Nie jesteś pewnien nie zabijasz 

Poczytaj regulamin zanim następnym razem bedziesz sie do Ct pchał :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadymka fru fru xD

Gościu zabijasz ludzi bez pewności i pytajac sie wiezniów xD

Weź skoncz waść wstydu oszczędź.

 

Jesteś tępy czy kurwa udajesz, nie możesz zabić więźnia jeżeli nie masz dowodów na to, że wykonał coś źle do chuja pana.

 

Gościu, nie wiem co masz z czytania ze zrozumieniem, ale na miejscu twojego nauczyciela od J.Polskiego.

uderzyłbym cię z dziennika w ryj,

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zdecyduj, nie został wybrany do drużyny i ani jeden ani drugi gracz z piramidki mówił że nie jest z nim w parze co oznacza brak drużyny i śmierć :) 

No i skoro wypowiadasz się w skardze w której ktoś złamał regulamin to sam się do niego stosuj : 1. Zabronione jest umieszczanie na forum postów, które zawierają jakiekolwiek treści lub materiały niezgodne z obowiązującym prawem RP, a w szczególności obraźliwe, wulgarne, obsceniczne, oszczercze, nienawistne, zawierające groźby, nieetyczne, obrażające czyjeś uczucia, godzące w czyjąś własność. 

Edytowane przez Netherslay
Usunięty komentarz wyzywającej osoby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie mozna zabijac gdy nie masz pewnosci. 

2. Tt moze klamac wiec sie nie sugerujemy ich opinią

3. Za takie nie dociagniecie wystarczylo wytlumaczyc graczowi o co chodzi i ozywic rudiego zamiast wyrzucac z ct (chyba ze wczesniej jakies incydenty byly i graczą tez to przeszkadza.) 

4. Decyzja jak zawsze nalezy do opiekuna i/lub zastępcy. 

~ 'ex.! 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudi na c*uj się prujesz??? Wiedziałeś, że zrobiłeś źle. Rozumiem kłócić się jak jeszcze żyjesz, ale po co robić takie awantury??? 

 

Osoby wypowiadające się pod skargą MAJĄ OBOWIĄZEK OBEJRZEĆ WPIERW DEMO. Jeżeli ktoś nie będzie się to tego stosował jego wypowiedzi będą usuwane.

 

Skarga przyjęta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności