Skocz do zawartości

Miło było.


kylym cie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kylym cie
Powód rezygnacji: Gracz/Admin, macie nowego admina Bruna(mojej dziewczyny pies sie tak nazywa) xd Po co wam inni admini ? Rezygnuje ze swojej funkcji admina on jest lepszy:



(ADMIN) Fresh : Z jakiej paki masz admina ?
*DEAD* DzaroD :  ,/

kisiel killed LOLOZIOMXD with tmp
(ADMIN) Bruno : bo nie ogarniacie i mi buzka mi dal

Zobaczymy czy nasz nowy admin będzie tak ogarniał.
Przed chwilą gracze pisali na u@, że czit na serwerze to dlaczego bruno grał dalej zamiast wejśc na spect i go sprawdzić ?


(ADMIN) Bruno : siedzisz na spect to sprawdza

Odpowiedź admina - co z tego, że jestem na spect ? Ale równie dobrze mogę siedzieć w miedzy czasie na forum, sprawdzać innego gracza i nie mam obowiązku robić czegoś za niego bo on sobie gra. A poza tym skoro są zasady to dlaczego buźka rozdaje adma byle komu bez podania ? Spoko to jego serwer ale chyba gracze też mają prawo wypowiedzieć się na temat tego czy owy gracz zasługuje na bycie adminem. Zastanówcie się kogo przyjmujecie. Bo dla mnie to jest dziecko. Już Trzy skargi dziś poszły na niego - niby taki ogar.

Coś od siebie: Dzięki za wszystko fajnie się grało z wami :) Pewnie nadal będę grał i przyglądał się grze i działaniom nowego admina.

Pozdrawiam kylym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordo przemysl swoja decyzje . Masz jeszcze nas , a Bruno niech dostanie swoj czas . Poszly trzy skargi dzisiaj , jutro moze nie byc zadnej . Nie mozemy tak szybko go skreslac bo przyda nam sie jescze jeden admin .

A co do Ciebie Bruno , bede Cie obserwowal jak sie spisujesz na serverze . Mam nadzieje ze sie poprawisz :) . Mozna pograc rozumiem bo sam tak robie , ale jak ktos pisze na u@ To odrazu jestem na spec . a jak nie ja to dogadujemy sie z chlopakami kto kogo bedzie sprawdzal . Mozesz na nas liczyc ale sprawdzac sam tez musisz . To tyle :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: ZamknęJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności