Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Shadow


DAAMIAAN

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: DAMIAN

Nick oskarżonego: Shadow

IP/SID oskarżonego (komenda status): Nie zdążyłem sprawdzić bo kaczorek dał mi bana za bicie poza strefa, a później shadow już nie wbił xd

Godzina i data przewinienia: 2017-06-02 17:41

Opis sytuacji: Shadow uciekł z tt jak doszedłem do kolejki, gadał że nic nie zrobił chociaż nawet w konsoli miałem "Shadow dead" i że dla niego 3 h to nic. Chwile później napisał że jeżeli nawet dostanie bana to pogra se na innym serwerze i podał nazwę innej sieci. Później pisał że jak dostanie bana za reklame to zmieni se IP i znowu wbije.

Dowody (demo, SS, świadkowie): Kiedyś dr miał hltv ale teraz nie ma... Na serwerze był jeszcze Shiko czy jakoś tak. Później wbił kaczorek ale tego już pewnie nie widział :/ Nagrywałem jeszcze filmik na yt tyle że zapomniałem włączyć record i tego nie mam. Na logach widać to dobrze tyle że musiałby je sprawdzić opiekun :/

Uwagi (opcjonalne): Dowody nie wiem jakie mogłem mieć jeżeli nawet hltv nie ma więc logi zostają ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli opiekun znajdzie troche czasu (lecz ma nieobecnosc) MOZE sprawdzi logi (jezeli jestes pewny dnia, godziny i minuty to dobrze, jak nie to popraw)

Jezeli chodzi o sid to w logach jest (nie wiem jak z ip) 

Nastepnym razem rob ss'y ;) lub jak dostales bana to otwierasz konsole w menu szukasz gdzie on to pisal i wpisujesz screenshot czy jakos tak.

I jak cos hltv na tym serwerze sie recznie odpala wiec czasem jest czasem nie

Edytowane przez Mausik.!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności