Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga Ceberi


Kryszczyn

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick: Kryszczyn YOŁ

 

2. Kto zawinił? (admin/gracz): admin

 

3. Nick oskarżonego:   Crystyna Ronaldica (czyt. Ceberi)

 

4. Steam_ID oskarżonego:  STEAM_0:0:168063477

 

5. Data i godzina zdarzenia:   około 14:30 - 14:40

 

6. Mapa:  jb_leaderminecraft

 

7. Opis sytuacji: Notoryczne respienie gracza 1tap i tym samym przeszkadzanie w rozgrywce (nadużywanie przywilejów admina). Co do całej mapy przesadne kombinowanie oraz nadużywanie swojej pozycji na serwerze. Dodam, że 1tap został zabity przez mapę, więc nie ma obowiązku respienia go, sam nie widziałem sytuacji i nie wiem czy nie próbował uciekać "secretem" i został w tym samym czasie zabity przez to.

 

gracze obecni na serwerze między innymi Macieg oraz ....remember me (gracz w CT) i inni obecni.

 

9. Wynik/numer rundy/czas:  Poniżej 10 minut do końca mapy (tak mi się wydaje), czas w którym "Kryszczyn YOŁ" jest w strażnikach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... 1 tap został zabity przez mape w ogóle nie uciekał, nie jego wina że został zabity, odrodziłem go a ty go non stop zabijałeś bez powodu, gdy darłem ryj żebyś go nie zabijał to ty go nadal zabijałeś. W ogóle nie znasz regulaminu a ty UDAJESZ wielkiego mądrego a grasz tylko 5 dni. Weź idź z tąd i nie wracaj bo tylko psujesz przyjemność z gry. A btw już degrada dostałem mądralo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak zabiła mnie mapa, gdy ceberi mnie odrodził z 5 razy kryszczyn 5 razy mnie zabił tłumacząc się ,że to nie jego sprawa. Hmm ciekawe a moja wina ,ze mnie mapa zabiła? Nastepnie była bardzo fajna faworka, gdy prowadzący rozpoczął zabawe w pary, a ja siedziałem w celi olewając to. W końcu ceberi wyrzucił kryszczyna za Fk na mnie. A i tak chciałbym sie zapytac krzyszczyna czm ty mutujesz tt bez powodu?

Edytowane przez mr_lump
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to gdzieś, admin nie może być potrzebny za serwerze, by używać komend nie ma opcji resp dla wardena, więc innymi słowy nie mógłbym Cię zrespić, a to już nie była moja sprawa, że mapa jest zbugowana SAM PRZECIEŻ NA NIĄ GŁOSOWAŁEŚ to masz :). Można ją usunać i tyle będzie po problemie jak Ci przeszkadza. Dziękuje wypowiedziałem się na ten temat, a co do mikrofonów po prostu robicie tzw. GÓWNOBURZE, więc będę sobie dalej prowadził w czasie kiedy wy się kłócicie między sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się krótko. Skoro został zabity przez mape , c3b3ri miał prawo go ożywić.

20 minut temu, Kryszczyn napisał:

nie ma opcji resp dla wardena, więc innymi słowy nie mógłbym Cię zrespić,

W pewnym sensie jest taka możliwość pod !fk tylko nie da się wpisac fk jesli zabije cie mapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin jest potrzebny na serwerze, aby utrzymać na nim porządek, między innymi dlatego ma komendy, których zwykły warden nie ma...

Co do całej sytuacji, to napisałeś skargę na cerbiego, ponieważ zrespił gracza zabitego przez bugi mapy, po czym stwierdziłeś, że to nie twoja wina, tym samym przyznając cerbiemu rację, jednocześnie mając do niego pretensje, i do zabitego gracza, lol.

W skrócie, cerbi miał prawo ożywić zabitego gracza, ponieważ został zabity przez mapę.

Edytowane przez eqk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź co bądź jest racja eqk, ale jeśli bug MA BYĆ DOBRZE ZNANY, to nikt mnie nie ostrzegł o tym, że takowy jest i bym uważał, dlatego uznałem to za bezsensowne wpisanie killa lub czegoś innego.  Mógł każdym i powiedzieć, ale nikt nie chciał, więc sprawa nie stała po mojej stronie. Gdyby na serwerze nie było wtedy admina to co... miałbym go wołać? no nie, dlatego uważam, że decyzja była sprawiedliwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu kto cie uczył czytać ze zrozumieniem. Został zabity przez mapę, podkreślam NIE JEGO WINA ŻE ZOSTAŁ ZABITY, więc miałem prawo go ożywić a po za tym nie znam każdego buga na każdej mapie. Tutaj też doszło do faworki bo 1 tap odrodzony siedział w celi, a reszta miała boxa, i jeszcze 1 dlaczego mutujesz tt bez powodu ?
 

Edytowane przez ceberi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używajcie opcji edytuj a nie nabijajcie sobie postów, to po pierwsze. Drugą sprawą jest, że KŁÓCIŁEŚ się oraz nie wykonywałeś poleceń obecnego na serwerze Guarda. Jeżeli ożywił on gracza to na pewno z jakiegoś powodu i nie masz prawa go ot tak zabić, bo ty wiesz lepiej. Z tego co wiem to 1tap podskoczył w tej klatce terrarium jak była zamykana i szkło go zabiło ale mogę się mylić. Dodam też od siebie, że głupim sposobem jest wpisywanie !mikro tylko po to aby nie słuchać jak Guard tłumaczy Ci dlaczego ożywiał gracza. Tyle z mojej strony ;)

 

#WAŻNY EDIT

Odkryłem co zabiło 1tapa i powiem wam, że wcale nie jest to bug mapy, lecz zabawa.

1Tap został zabity tu: 20170607173430_1.thumb.jpg.806ce33cb561d4d2534ea3b643630e37.jpg

Z graczy znajdujących się w środku maszyna losuje jedną, i zabija, klikając ten o to czerwony przycisk:20170607173436_1.thumb.jpg.051a3a67a6d3a7a39123cdfb2c1d7f1a.jpg

Kryszczyn pewnie przypadkowo kliknal ten przycisk co skutkowało śmiercią 1Tapa. Osąd jak zwykle pozostawiam opiekunom :)

Edytowane przez FuhrerOfFanta
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności