Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie- Topek, v2


Topek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick : Topek
2. Imię : Kacper
3. Wiek : 17 lat
4. Znajomość  AMX (1-10 ):  8/10
5. Sprawny i działający mikrofon : Posiadam.
6. Opłata admina (składka) [tak/nie]**:  Tak
8. Parę słów o sobie ** : Mam na imię Kacper, mam 17lat, jestem uczciwym graczem, potrafię odróżnić cheatera od skill'a, często gram, lecz czasami są sytuacje w których nie mogę, między innymi przez to że jestem mechanikiem motocyklowym i muszę też poświęcać czas na dorabianie sobie na własne potrzeby, oczywiście mam też dziewczynę, która też czasami, uważa że za dużo gram, ale ta sytuacja nie zdarza się często, najbardziej na weekendzie kiedy jest u mnie :D Cóż tu więcej powiedzieć o sobie, może to że lubię zapie*dalać hah :D 
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem** : Ze względu że gram w godzinach szkolnych, tak jak dziś siedzę od godziny 9 na kompie w szkole, i zauważyłem że wbiło akurat dziś chyba z 5 cheaterów przez których inni gracze wychodzili z serwera, i serwer był pusty, postaram się to zmienić aby gracze na naszym serwerze byli 24h na dobę, myślę że spełnię wasze oczekiwania :) 
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID : 0:0:36732211
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze : od 2-4h dziennie 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy) : pon-pt [od 10-00:00] week [najczęściej nocki, a tak to 12-21 jakoś]
13. Staż w Counter-Strike 1.6 : a z 4 lata
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków) : Tak
 
Edytowane przez Topek
Dodanie Steam ID
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na Tak

Bywa często teraz,co dla mnie jest wielkim plusem.Da się z nim pogadać czy pośmiać,bezkonfliktowy ogólnie sądzę że można dac mu szansę,chociaż na ten okres próbny na 2 tygodnie :)

Powodzonka :3

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nwm czy być za czy przeciw, jest dużo adminów często siedzimy po kilku na serwerze.

Mimo to podanie na + raczej ....

- gt nawet spoko

- składka

- wiek

- no i czasami tam Cię widze na serwerze lecz lubisz się trochę kłócić i postawić na swoim.

Krótko mówiąc okres próbny można by mu dać na te 2 tyg zobaczymy jak będzie siedział i się zachowywał. Mimo to jak dla mnie adminów jest dość.

Powodzenia, Cwaniak :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za okresem probnym na 7 dni. 

+ wiek

+skladka 

Doswaidczenie...gt;)

Mamy dość tych adminów na serwerze ale bywa czasami że na serw jest 20 ludzi bez admina.. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za okresem próbnym. Składał raz podanie nadrobil to co miał nadrobić. Jest osoba kulturalna o pogodnym usposobieniu nie sprawia żadnych kłopotów potrafi się zaznajomić z otoczeniem. Skłonny do pomocy i myślę że może dostać szansę wykazania się ☺

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności