Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][Redaktor]ZaNeTa.xx


Jeanette vi Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek: 16 lat.

Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach) ?: Różnie to bywa, wiadomo. Zazwyczaj są to te 3-4h, zdarza się więcej lub mniej, jest to uzależnione od obowiązków realnych, ale zbliżają się wakacje, więc moja aktywność na forum będzie całkowicie zwiększona.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Stanowisko redaktora fanpage'a na facebook'u jednej z sieci Cs'a. Dosyć podobna rola.

Dział, który najbardziej Ci odpowiada: Wydaje mi się, że w każdym dam radę. 

Dlaczego akurat Ty?: Kocham nauki humanistyczne, kocham język polski i uwielbiam to w jakiś sposób wykorzystywać. Redaktorów jak zauważyłam brakuje, więc czemu by nie spróbować? Jestem sumienną i zdyscyplinowaną osobą, gdy coś robię to staram się wykonać to jak najlepiej. Tak będzie również w tym przypadku. 

Co chciałbyś wnieść jako redaktor?: Przede wszystkim chciałabym rozruszać troszkę kącik redaktorski, aby zaczęło się tam coś w końcu dziać. Kontynuować wywiady, Q&A, wprowadzać więcej wiadomości ze świata, bo jak wiemy aktualnie dzieje się i to bardzo dużo. Myślałam też, aby dodać temat "Pytanie dnia" oraz kilka innych nowości.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej na tak

Mimo że Żaneta jest z nami krótko,to można dać jej szansę.
Jak dla mnie na chwilę obecną najbardziej ogarnięta osoba na to stanowisko :)
Doświadczenie jakieś ma,zawsze może się poduczyć.

Moim zdaniem warto dać jej szansę,bo może się wykazać i Ktoś w końcu ogarnie ten Kącik ;)

Powodzonka :ba:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako najbardziej znający się w temacie użytkownik wypowiem się pod tym podaniem.

 

Uważam, że redaktor jest potrzebny, po tym jak jakiś małpiszon zrezygnował. Po prostu ta osoba musiała być ułomna zostawiając cały dział. Jako, że na horyzoncie nie ma chyba innego kandydata, myślę  że można udostępnić jej ten dział.  Zobaczymy ile przetrwa. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało zaakceptowane.
Witamy w zespole! :)

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności