Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga Piwerko


Złota Owca

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick:Sequell**

Nick oskarżonego i (admin/gracz)?:Piwerko

STEAM_ID oskarżonego (konsola status):to admin

Data i godzina zdarzenia:08.06.2017

Dowody (demko/świadkowie): Sixu.

Opis sytuacji: Pisze ww adminowi na u@ zeby sprawdził pewnego gracza, napisałem raz i nic , 2 raz nic, dopiero za 3 razem gdy napisałem zgłoszenie admin raczył wejść na spect i sprawdzić gracza którego już nie było na serwerze bo zorientował sie ze ktoś go chce sprawdzić. 10 min pozniej wchodzi kolejny odpal i przez 4 rundy gra na widocznym aimbocie, a ww admin gra sobie z nim teamie i nie raczy go zbanować mimo, że od 4 rund widać aimbota. Po 4 rundzie gracz uciekł a w/w admin wszedł na spect. Nie wiem skąd wy bierzecie tych adminów, ale chyba z kartek z facebooka bo niektórzy admini to na tym serwerze jest totalna porażka. Już nie mówię tu o tym, że jest 30 adminów i gra tylko 15 ale o tym, że trzeba mi 10 razy napisać zgłoszenie że ktoś jest odpalony....

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam przy tej sytuacji. Faktycznie admin Piwerko byl na serwerze i ja również chyba z 5/6 razy zgłaszałam mu gracza (sprawdzcie logi), zeby zszedł na spekta i sprawdził, a on zupelnie nic - grał sobie zadowolony z siebie. Jak juz łaskawie zszedł to sprawdzał go 12 minut. Niby jest ponad 20 adminów, a jak juz laskawie do południa ktoryś się pojawi, to ma w dupie prośby graczy i nie reaguje! ile razy można jeszcze do tego dopuścić! żądam od opiekunów wyjęcia konsekwencji w tym przypadku, a nie tylko pouczenie, bo akurat to nie skutkuje. Jedyni admini, którzy reaguja na kontakty steam i na prosby graczy, to: bestz, Quatro i Topek. Reszta samowolka. Wywalcie tych, którzy nie robia nic, albo zacznijcie przyjmować takich, którym zależy! A potem wielkie zdziwienie, ze malo graczy gra, jak istnieją ciągle takie sytuacje, jak dzisiejsza....

Nie pozdrawiam.

@CWANIAKt to ja się z Tobą w ogóle nie zgodzę. Gram codziennie na serwerze, w każdej porze dnia i moje zdanie nie jest bez sensu, bo mam prawo się wypowiedzieć. To, ze Ty grasz tylko w popołudniowych/wieczornych godzinach nic nie znaczy, bo wtedy moze i byc nawet na raz 6 adminów i wtedy chcąc czy nie chcąc muszą sprawdzać. Sprawa dotyczy godzin - mianowicie - porannych i do południa, gdzie jak admin się pojawi (a rzadko to bywa), to nie raczy wejść na spekta, tylko sobie gra jakby był graczem bez żadnych obowiazków.

A do kogo mam niby pisać, jak nie do bestz czy quatro? akurat są to admini, którzy są dosyć często i w takich godzinach, gdzie admin jest rzeczywiście potrzebny,i mają steam, gdzie można się z nimi spokojnie skomunikować. Połowa adminów nawet nie wie, co to steam i go nie posiada i nie przesiaduje na forum 24h, wiec jak ja mam się z reszta skontaktować ?? -,-  telepatycznie? - nie rozśmieszaj mnie.  Bądź sobie oburzony ile chcesz, zacznij "adminować" z rana i do południa (wtedy mozesz wypisywac, ze to co pisze jest bez sensu), to zobaczysz jaka jest sytuacja na serwerze, gdzie gra 6 osob max i nagle wpada cziter i po graczach i serwer pusty.

Edytowane przez Xena
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! zmienił(a) tytuł na Skarga Piwerko

Co do skargi jak najbardziej jestem za tym aby opiekun pouczył Admina. @Xena trochę się z tb nie zgodzę. Tak btw z tego co wiem Topek nie ma admina, po drugie nie tylko bestz i Quatro zajmują się serwerem i twoje zdanie na ten temat jest trochę bez sensu ze względu na to, że dużo adminów reaguje na zgłoszenia jak są na serwerze jak i jeżeli nie ma kogoś. A to, że piszesz tylko do tych adminów to już nie moja wina i z tego wynika również twoje zdanie na temat reszty administracji. Jedynie z czym się zgodzę to:

2 godziny temu, Xena napisał:

Wywalcie tych, którzy nie robia nic, albo zacznijcie przyjmować takich, którym zależy! A potem wielkie zdziwienie, ze malo graczy gra, jak istnieją ciągle takie sytuacje, jak dzisiejsza....

z tym mogę się zgodzić ale do zdania przed tym absolutnie nie, a wręcz trochę mnie tym co napisałaś oburzyłaś.

Temat jest w sprawie skargi więc zakończę tą sprawę, a skargę pozostawiam dla @Miłosz oraz dla @Piwerko aby się wytłumaczył.

Pozdrawiam!

 

Edit:

Sequell musisz też zrozumieć, że admin będąc na serwerze no i gra sb, dostaje zgłoszenie na u@ i to, że admin nie schodzi na spect to nie oznacza ze on to olał albo coś w tym stylu. Sam tak robię czasami przyznam, że to jest bardziej skuteczne. Gram siedzę na serwerze leci zgłoszenie na u@ nie lece na specta od razu bo po 1 jest to podejrzane dla odpalonego a po 2 ja w tym wypadku się ujawniam tak, czasami właśnie taka opcja jest bardziej skuteczna w eliminowaniu botów na serwerze. Trochę jak na moje za bardzo ostro podchodzisz do takich sytuacji. 

@Xena w takim razie nie odzywam się co do tych porannych godzin jak to napisałaś. Lecz co do reszty się nie zgodzę, każdy admin stara się jak może dać od siebie cząstkę aby było dobrze. Tyle na ten temat już.

Edytowane przez CWANIAKt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CWANIAKt Ale dlaczego uważasz ze xena nie ma racji. Grasz wieczorem i nie wiesz co się dzieje rano. Wejdź zacznij grać, i zobaczysz jak jest. Wchodzi 2 cziterow i cała gra jest zepsuta a admina nie ma. To co mamy czekać nagrywać demka i rozpisać? Na takie coś brakloby czasu. Tak naprawdę mam dziwne przekonanie ze większość adminów składa podania tylko dla kolorku. Po ch*** wam tylu adminów, którzy i tak nic nie robią. Miała być przesiewka, a zamiast zmniejszenia ilości adminów jest ich coraz więcej. Jak tak ma wyglądać przesiewka to ten serwer nigdy nie będzie pełny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wzorze skargi coś pisze, 4 punkty wystarczy wypełnić i czekać, natomiast jak jest nie jasno to ja nic nie zrobie.

W takim wypadku czekam na wyjaśnienia Piwerka.

 

Data i godzina zdarzenia:08.06.2017

Gdzie jest czas?

 

 

Admini są właściwi, czasami zdarzają się błędy lub takiego typu niedopatrzenia, ale to błąd ludzki .. nie usprawiedliwia to adminów, ale nie mogę też  oczekiwać nie wiadomo czego. W prawdzie regulamin i inne zasady nakazują adminom na sprawdzanie graczy, ale gryzie się to czasami z niektórymi osobami, jednym z nich jesteś ty Sequell. Z tego co można zauważyć na 10 zgłoszeń na graczy jedno jest poważne (czit), a sami admini co można zauważyć są sceptyczni do zgłoszeń od ciebie.

A w sprawdzaniu graczy jest też 2 szkoła, wiele przypadków widziałem kiedy admin mimo że jest w grze i gra kamufluje się w niej, ale sprawdza tego gracza , wejście na speca mogło by oznaczać ... Jest jeszcze dużo możliwych powodów dot. skargi, nie mam godziny - nie ma logów bo mam za szeroki wgląd w logi .

W każdym razie raz jeszcze zaznaczam, czekam na wyjaśnienia admina

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że tak późno wrociłem dopiero z pracy wiec tak : 

- jak na samym poczatku oznajmiłem jestem tydzien rano tydzien po poludniu bo tak pracuje , 

- sprawdziłem te zgłoszenia nie wchodzac na spekta bo tego nie wymagała sytuacja , bedac dzis caly ranek nie obijałem sie nie ignorowałem , sprawdzałem , mialem napisac na ogolnym ze go sprawdzam ? czy nie wiem ? napisales , przeczytałem sprawdzałem , pozniej spect jak to ująłeś , ale nie musze wchodzic na spekta żeby go ogladac , 

- to nie byl pierwszy cziter , dałem jak dobrze pamietam 2 bany z ssami (można sprawdzić amxbans) 

-nie rzucam sie w oczy graczom bo nie chce zeby wiedzieli ze jest admin , dostaje info na u@ = sprawdzam , pamietaj .... nie oglaszam tego calemu serwerowi 

jedyne do czego moge sie przyznać to ten aim który biegał ..  w trakcie kręcenia demka mnie wywaliło z calego cs , gdy wróciłem komenda amx_last juz nie pokazała mi jego ip ale to nie moja wina tylko cs/pingu / serwera / lagów nie wiem juz konkretnie  ( demko nagrywałem w razie jakby hltv nie dzialalo bo gdzies w jakims temacie bylo to poruszone ze lepiej nagrac gdyz nie zawsze działa ) 

 

Tyle mam do powiedzenia , jak coś mogę dopowiedzieć jeszcze w temacie jakiejś kwestii ..

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności