Skocz do zawartości

Pytanie dnia v1


Jeanette vi Rey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Doszłam do wniosku, że można spróbować z Pytaniem Dnia.

Na jakiś czas, na próbę. Jeżeli się spodoba, zostanie na dłużej.

Liczę na kreatywne wypowiedzi.

Dzisiejsze pytanie dnia: Co Cię skłoniło do pozostania na sieci Cs-Classic.pl?

Edytowane przez ZaNeTa.xx
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie przybyłem tutaj na wakacje w 2k13 i tak jakoś zostałem na dłużej. Były przerwy w stażu na sieci z przeróżnych powodów, ale to mniejsza z tym.

Zatrzymał mnie bardzo fajnie dopracowany jak dla mnie cod 45k i Ci mili ludzie, którzy grali na tym serwie. Również wspaniała atmosfera panowała na bardzo starym Dr'ku na którym grałem przez bardzo długi czas i czasami tam wracam pod innym nickiem :D Nigdzie na żadnej sieci nie było takiej atmosfery jaka panowała na tych 2 serwerach, których już nie ma. Niby jest ten dr'ek lecz nie taki sam jak kiedyś.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera : ) Na innych sieciach każdy każdemu dopierdalał, tutaj wówczas każdy z każdym miał wzajemny szacunek, SB pękało w szwach od wiadomości, nocne rozmowy na SB to była czysta przyjemność :P  . Jednak po części również się to zmieniło, głównie niezbyt przyjazna ( kiedyś również wspaniała :v  ) atmosfera z serwera TS3 stopniowo przeniosła się na forum i tego szacunku już nieco brakuje, jednak muszę powiedzieć że dlatego też tutaj zostałem :guma: lubie jak się odp***ala jakieś akcje. No ale wiadomo, jakieś granice są chyba ? Kiedyś i Ja będę mieć dość tego wszystkiego :ok::fingal:

Tak ogólnie to dzięki serwerowi FFA 3 Mapy tu zawitałem ; ) Później też moją obecność podtrzymał serwer DR i GO MOD <3 gdzie grzechem było nie przebywać

Edytowane przez Sasquatch
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie skłoniło?Hmmm,myślę że atmosfera i ludzie których poznałam tutaj,do dzisiaj mam z niektórymi bardzo dobry kontakt,lecz są też osoby za którymi nie przepadam One również za mną też :)
Wcześniej byłam na innej sieci,gdzie ludzie byli dla Siebie strasznie wredni,obrażali siebie nawzajem(nawet administracja) i było strasznie niesprawiedliwe(chodzi o kolorki)
Dokładnie rok temu założyłam konto tutaj,ale zapomniałam o Nim totalnie,lecz kilka dni potem trzeba było wstawić ssy i właśnie po nich zaczęłam się udzielać.

Tak na prawdę to przez ludzi z DD2 i atmosfera która tam panowała,postawiłam że zostanę na  dłużej i dalej się będą ze mną męczyć :D 

Edytowane przez Wercia.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cod mod 4k1 (*) i deathrun na którym wtedy byłem no-life po 6h dziennie :D Po 2 miesiącach grania na DR postanowiłem złożyć podanie.Poznałem tam spoko ludzi, nawet taką osobę jak @Esme XDD dzięki której była atmosfera na dr ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności