Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - HYPER


SHOKE

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: HYPER
2. Imię Patryk
3. Wiek: 19
4. Znajomość AMX (1-10): 6/7 
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Opłata admina (składka) [tak/nie]**: Tak
7. Link do swojego GameTracker'a**:  https://www.gametracker.com/player/hyPer/193.33.177.101:27156/
8. Parę słów o sobie **: Jak widać wyżej mam na imię Patryk i liczę 19 wiosen. Interesuję się piłką nożną(Tylko Chelsea). Gram w cs'a od 6/7 lat w przerwami czy to dłuższymi czy krótszymi. Dużo informacji zamieściłem o sobie w poprzednim podaniu więc nie ma sensu pisać tego samego (kopiuj wklej bo nic sie nie zmieniło)
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Często w godzinnach, w których gram ogólnie nie ma administracji i chciałbym załatać tą dziurę. Ocziwiście wchodzą admini w tych godzinach, posiedzą z 15/30 min i wchodzą i właśnie w tym czasie jak nikogo nie ma w godzinach 10-14 wchodzą czity przez które nie da się spokojnie grać, wielokrotnie pisałem na SB o czitach.   
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:14763531, lecz nie gram na steam bo mam narazie jakieś problemy z grafika
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: od 2 do 5-6h
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): teraz to bez różnicy, od 12 czasem wczesniej wejdę do 22/24
13. Staż w Counter-Strike 1.6: 6/7 lat
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
Edytowane przez HYPER
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dwóch zdań,na tak!!!
 

Był już adminem i sprawował się bardzo dobrze,szybko reagował na zgłoszenia,był często na serwerze gdy brakowało adminów.
Teraz też tak jest,np rano gdy nie ma admina to On siedzi zazwyczaj,wiec moim zdaniem przyda się taka osoba która siedzi gdy brak admina :)

+wiek
+doświadczenie
+lubiany,bezkonfliktowy

Minusem jest to ze farci i jest lamusem :D 
Powodzenia! 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, znam cie od 2 tyg i według mnie nie posiadasz problemów.

Wszystko ok ogarnięty chłopak

+wiek

+składka

+aktywność na serwerze.. Prawie zawsze jak gram widze go na serw, słyszałem że rano też gra i to jest największy plus ;)

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak :

+wiek

+skladka

+/- GT :P

 

Sequel TY jestes zdrowy umyslowo ? Bo pozegnanie to jestes na Nie ?  Sam napisales pozegnanie wiec po co tu sie wypowiadasz , co tu robisz wgl ? XD Smieszny jestes xd

Edytowane przez promistrz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie ktoś napisał podanie gdzie z czystym sumieniem mogę się wypowiedzieć.

Więc tak:

+ Miał już admina !!!

+ składka

+ gt ( jednak popraw je jeszcze troszkę )

+wiek

+ no i aktywny na serwerze 

Jestem jak najbardziej na TAK, takich Adminów brakuje nam !!!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mordeczko, bez bicia trafisz do drużyny! 

+ wiek 

- gt troche słabe

+ grasz coraz częściej, skillujemy razem :D 

Oczywiście że ja na Tak. :)

Edytowane przez Topek
błąd
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie , byłbym na nie z powodu GT,pograłeś 5 dni, na serwerze masz 22,5h tylko, (oczywiście mogę się mylić jeśli grasz/łeś na innym nicku), na tym szału nie ma.

Ale idą wakacje i każda para rąk się przyda, i nie widzę problemu aby dać każdemu szansę, więc na TAK

Po za GT reszta na +

+składka

+steam

+wiek

+widać zwiększoną aktywność z Twojej strony

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Tak 
+ ogarnięty 
+ wiek 
+ steam
- GT
co do gt zawsze można dać okres próbny jeżeli ktoś ma coś do godzin na serwie niema z nim problemu na serwie często zgłasza na u@ a teraz  tak jak wyżej napisali przyda się każdy do pomocy 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Quatro na ciebie zabrakło lajka :D Limit 20/dzień

Crew, mózgu to przecież Vittowsky .. w sumie ja też się dopiero teraz zczaiłem. Po co było rezygnować tak samo jak leszko, jedynie teraz brakuje nam Krzysia do kompletu. Sequell , nie biorę twojego zdania do oceny bo jest nie na temat, pisał pożegnanie ? i co związku z tym? Jeżeli teraz pisze podanie to jest chyba świadom że będzie miał czas na gre.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności