Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Podanie na MODERATORA | BlazE |


BlazE

Recommended Posts

Imię: Maciej
Wiek: o2 kwietnia 23 :)
Staż na forum: jakos miesiąć bedzie, ale aktywnie 
Doświadczenie w moderowaniu: myśle, że dałbym rade
Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?:3-4h
Dlaczego właśnie Ty: hmm myśle, że mógłbym pomóc w prowadzeniu porządku na forum. Mam kulture osobistą, umiem pisać po polsku hehe :) . Nie jestem kapryśny jak niektóre dzieci. Tyle . (z regulaminem forum sie zpaoznałem )

 

 

Wymagania ! 


1. Brak Warnów (Obowiązkowo) JEST
2. Musisz mieć +15Lat (Obowiązkowo)  JEST
3. Minimalna Ilość postów: 50.(Obowiązkowo)  JEST
4. Minimalna Ilość czasu spędzonego na forum: 30h. (Obowiązkowo)  JEST
5. Ilość czasu jaką możesz poświęcić na forum: 2-4h dziennie. (Obowiązkowo)  JEST
6. Podstawowa znajomość zasad języka polskiego,i trzymanie się ich. (Obowiązkowo)  JEST
7. Staż na forum: powyżej 1-2 tygodni. (Obowiązkowo) JEST

Link to comment
Share on other sites

  • Root

Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: Niestety na nie. Trudna decyzja, ale na razie jestem na nieJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy