Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Pilne


TenBrzydki

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick:Quattro

Nick oskarżonego i (admin/gracz)?:HERA KOKA HASZ LSD

STEAM_ID oskarżonego (konsola status): macie 

Dowody (demko/świadkowie):Proszę o sprawdzenie sobie tych ss'ow Opiekunów pisze jako skargę bo nie wiedziałem jak to napisać 
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi bardzo przykro że taka sytuacja wgl miała miejsce - chodzi o sprawę Miśka , niby się znamy ale widać że są pomiędzy nami tajemnice ;v

Ban nałożony z powrotem http://amxbans.cs-classic.pl/bans/48560.html

Dzięki Quattro , bo ja bym nie zauważył tego .. nie patrzę na ss'y od banów-pomyłek, a chciał grać to dałem mu., Nie zamykam tematu, moze Misiek chce coś jeszcze powiedzie.

Uprawnienia zabrane, szkoda bo do tej pory byłeś najstarszym adminem wykonującym swoje obowiązki spośród reszty, czyli 23 innych osób

Edytowane przez Miłosz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to tego nie kmimie. Ja odpalony nie gralem nigdy za stary jestem na to gralem jak zawsze nie rozumiem tej sytuacji. Jak ma zostac ban to prosze wtjasnic mi to. Sorry ale naprawde nie rozumiem tej sytuacji.

 

Ci co sie lepiej znaja niech naprawde mi wyjasnia to bo naprawde dla mnie to dziwna sytuacja i jakbym cos mial to bym nie zawracal gitary kuzwa nigdy nie gram na innym servie a ni na niczym i nie poddam sie bez walki xd

 

Dobra juz wiem o co chodzi. Teraz widze wiem czm takie sa ssy ale i tak tu nikt tego nie skmini bo takie ssy i koniec...ku*wa chuj strzelil tyle lat grania i admina...c, uj mnie normalnie strzeli zaraz...wczoraj w chu.. Mnie lagowalo sciagnelem jakis cfg z...neta nie sprawdzilem go tylko podmienilem i gralem chwile ku*wa nawet nie zwróciłem uwagi kurwa ale dupy dalem...ale nic ja tu mam bana to na innym servie napewno nie zagram. Trudno moj blad. Teraz i tak juz jestem tu skreslony chodz przez wlasny blad. Kurwa jak moglem nie zauwazyc. A co do cb Milosz to nie zadna tajemnice poprostu zajebalem babola tylki nie wiem jak nie zauwazylem za bardzo grac mi sie chcialo bo mialrm jedyny wolny wieczor w tym tygodniu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RedMisiek http://www54.zippyshare.com/v/u5iTap5L/file.html

Pobierz swoje ss'y i czego ty tutaj nie rozumiesz :D? ewidentne wh i ty mówisz że na niczym nie grałeś

 

 

Edytowane przez HYPER
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zjebałeś i to po całości, nie wiem jak się mam odnieść do tego bo byłeś tutaj długo, nie tyle że adminowałeś ale wpierałeś serwer i działałeś na korzyść niego..Trudno, ale musi być sprawiedliwość bo cziterstwo to największe złamanie regulaminu jakie może być, i to świadome, na tym moja władza się kończy nic nie mogę zrobić, Dziękuje Ci za ten czas poświęcony dla serwera

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności