Skocz do zawartości

Podziękowanie RedMisiek


RedMisiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was Wszystkich.

Juz wszedzie pewnie sie rozeszło co odjebałem wczoraj - niestety moja wina - jak mogłem nie sprawdzic sciaganego cfg przed graniem.

Drazniły mnie lagi wrzucilem jakis cfg z neta nawet nie zwruciłem uwagi jaki jest gdybym zauwazym to bym nawet nie zawracał głowy zz ssami bo widac nawet na nich ewidetnie jaki to byl cfg. szkoda ze wczesniej tego nie sprawdziłem a tak gra mnie wciagneła ze nie zwracałem nawet uwagi, teraz i tak mam malo czasu na granie wiec chciałem wykorzystac ten czas.

Kurde strasznie mi szkodatylko dlatego ze nigdy sie nie odpalałem i przez własna głupote straciłem range( z tym da sie zyc) ale kuwa nie bede mogł grac z tym mnie własnie szlak trafia ze z tak głupiego powodu zostałem potraktowany jak zwykły chiter a szacun dla chlopaków bo maja z tym racje tylko szkoda mi tego wszystkiego bo całkiem celowe to nie było i to wtym najbardziej boli.

Quattro - dzięki bo naprawde sam nie widziałem, nawet nie sprawdziłem ssow przed wstawieniem bo byłem pewien ze nic nie mam a nie sprawdziłem cfg, to nie pierwsze moje ssy nigdy nic nie miałem dlatego wstawiłem na pewniaka bo przeciez nigdy sie nie odpalałem co widac na innych ssach, na tych widac ewidentnie i masz racje i nie mam do ciebie zaku poprostu dobrze robisz to co powinienes robic i tyle. dzieki.

 

Miłosz - wiem że zjebałem po całości i nic już z tym nie zrobimy a naprawdę mi szkoda tego wszystkiego i to w ch*j mi szkoda.

 

Podsumowując nie chce robić reklamy, słyszałem różne opinie złe,dobre ale moim zdaniem ten server i tak jest najlepszy a jak ktoś powie że nie to powiem i tak że "gówno prawda" mimo że już nie mogę na nim grać, szkoda że nie można odpracować bana szczególnie w takiej sytuacji no nic się nie poradzi.

Ogólnie dziękuje Wszystkim za mile spędzony czas Razem za złe i dobre chwile naprawdę jest tu zajebista ekipa można by długo wymieniać...ki

Dzięki wielkie też tym którzy pomagali mi na początku w adminowaniu bo naprawdę wiele mi pomogli ogarnąć.

 

Szkoda że to ssy a nie rozpisane demko bo jak grałem to widać kiedy się rozłączałem jak mnie lagowało i po ostatnim połączeniu wszedłem właśnie na tym nieszczęsnym cfg.

Dlatego zawsze pisałem wole Demka xDxD

Ale naważyłem sam piwa trudno. Trzeba było sprawdzić wcześniej.

Jeszcze raz wielkie dzięki.

3majcie się !!

Edytowane przez James0v
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja swoje powiedziałem, zaskoczenie też było spore ale trudno się mówi.. UB możesz wykupić i chyba nie widzę problemów bo to jest zupełnia inna sytuacja niż to

 Ale mimo wszystko jak nawet byś wykupił UB szansy na stanowisko kiedy ja siedzę tutaj nie dostaniesz, reszta może na takie coś zezwalać, ja nie przystanę na to.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko tu zaglądam i średnio wiem co się dzieję, ale stoję w korku więc wpadłem i przecieram oczy ze zdumienia. Łapówka za ban? Hahah zaraz nowe slipki ze śmiechu zaleje! Nie rozumiem na czym polega "inność" tej sytuacji z przytoczoną, że niby Redmisiek zrobił to świadomie nie świadomie a Lesiu przeciwnie tak? (o Lesiu dopiero sie dowiedziałem że palił a tak sie cieszył jak mnie trafil lol). No to albo Redmisiek jest cichociemny, że tak ładnie to ujme albo mi słońce za mocno dogrzalo by wierzyć, że ktoś gra na wspomagaczach i o tym nie wie. Co do autora tematu to chciałbym rzec iż.. szanowalbym Cię bardziej gdybyś się przyznał przeprosił i po męsku wziął na klatę. To ja pewnie slowem bym nie pisnął, a nie kit wciskasz o wh na cfg, którego nawet nie widziałeś, szanuj graczy i nie wal nas w ch**a ;) Odnosząc się jeszcze do tych łapówek, które nie przestają mnie bawić, to po co my tych graczy obserwujemy, banujemy, gracze sie denerwują, admini się denerwują jak ktoś rzuci groszem i gra dalej, syzyfowa praca. Albo ja jestem głupi albo to wbrew logice, niepotrzebne skreślić. To tylko moje publiczne przemyślenia, Pozdrawiam

Edytowane przez James0v
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerlo jak chcesz znac szczeguly to prosze bardzo. Po pierwsze nigdy nie latalem wierz lub nie. Tak jak napisalem sciagnelem cfg. Byl spakowany do tego byl jakis dll. Nie doczytalem do konca tylko tyle tylko zeby podmienic tak zrobilem. Robilem to z mysla zeby mnie nie scinalo bo akurat wczoraj lagowalo strasznie. Nic tam nie bylo napisane o jakims Wh. Odplilem csa i odrazu ssy dostalem. Kilka razy sie rolaczalem, tak by roloo wczesniej pewnie dal ssy bo wiedzialem ze sie czai bo nie zna nicku. Nie jestem taki glupi zeby wiedzac ze admin poluje na mnie bo nie zna nicku i wejsc odpalony. Moja wina nie to co trzeba sciagnelem, nie doczytalem w nie odpowiednim momencie i tyle. Toc juz tyle razy mialem ssy. Myslisz ze tak bym ryzykowal ??? Tak ciezko to zrozumiec. Mialem dosc lagow nic wiecej. Dlatego niemoge tego przebolec i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał abyś nam tutaj pokazywał (wysłał) ten cfg.

Ja np bd sprobowal cfg wchodząc (grając) z botami lub na innym serverze (tylko sproboje i wyśle swoje opinie) a potem bd usuwal cfg i wstawie własnego.

Możesz podać link, albo wysyłać nam tutaj

Edytowane przez CreW_
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Misiek, ale argument z cfg do mnie nie przemawia, wydaje mi się, że po prostu wpadłeś.

Mówisz że strasznie cię laguje, tak nie raz cię obserwowałem,  i przez te lagi nie ma możliwości rozpisania dema bez podważenia każdej akcji zwalając na te właśnie lagi.

Dostawałem czasem też info na pw w stosunku do Ciebie, właśnie tylko z podejrzeniem o awp, a tu pach ssy padły w idealnym momencie, moim zdaniem musiałeś je wkleić i coś wymyślić , bo nie wklejenie ssów po prostu na tym forum nie przejdzie. Przyznanie się i wzięcie tego na klatę stawiało by Cię w lepszym świetle, każdy z nas gra w tą grę od 5-10 lat, nie jeden kit się słyszało tak więc argument z cfg, po prostu nie przejdzie. Szkoda, że na Ciebie padło, ale niestety z niczym tak się nie walczy w grze jak z czitami. Po 2 , w czasie banowania przy nicku , każdy admin ma czerwoną gwiazdkę : nick,tak więc też mogłeś czuć się troszkę bezkarny,  bo kto zrobi ssy adminowi? , I myślę, czy to świadomie czy przez przypadek, ssy poszły w dobrym momencie.. wpadłeś... i powinieneś się po prostu przyznać. Dodam, że ważą się Twoje losy na serwerze i forum, i taki akt prawdy byłby jak najbardziej na miejscu.

Edytowane przez bestz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem przecież sciagnelem cfg był do tego plik openGL.dll nic nie było o wh nie doczytałem wszedłem po zamianie pliku i odrazu ssy dostałem i wyszły. Przecież nie napisałem że sie nie przyznaje tylko że nie było to wpełni świadomo i napisałem że to moja wina. grałem kilka razy wchodziłem wychodziłem podmieniłem te pliki wszedłem i odrazu ssy i tyle.

napisałem przecież ze moja wina ze nie doczytałem że to plik z wh żebym doczytał to bym nie podmieniał i tyle nie było by problemu.

Wiedziałem ze tak bedzie, pisałem ze i tak pewnie nikt tego nie zrozumie i widze ze sie nie myliłem.

moja wina moje zagapienie i niedoczytanie.

 

 

a co do bezkarności - jak mogłem czuć sie bezkarny jak juz miałem kilka razy ssy na admina i zawsze czyste bo sie nie odpalam !!! bylo tak jak napisałem powyzej

 

wiem że ważą sie teraz moje losy w tej społeczności ale przecież pisze no jak mam to inaczej napisać ?

nie chce tracić dostępu przez własną głupote i niedopatrzenie

 

tak się właśnie kończy jak się robi coś w pośpiechu!

Myślicie że mi nie szkoda że nie żałuje ????

Moge wam śmiało przyznać że dosłownie krew mnie teraz zalewa ch...strzela i nie wiem co jeszcze

 

Jakbym zrobił to wpełniświadomie nawet bym nie prosił o ub,

 

Dajcie mi szanse a swoją grą udowodnie że to naprawde nieporozumienie

 

mam roboty po uszy, dwójke dzieci myslicie ze poswieciłem tyle czasu po to zeby zmarnowac to odpalaniem sie ?

po co by mi to było ?

chce tylko zeby ktos to zrozumiał

Edytowane przez RedMisiek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że każdy dodał tutaj już coś od siebie, wersję się powtarzają dlatego też zamykam aby nie było chaosu.

Jeżeli dojdzie do jakiegokolwiek rozwiązania wtedy opiekun udzieli informacji w tym temacie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności