Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie :Enco


enco

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:Enco

2. Imię:Damian
3. Wiek:30
4. Znajomość amxmodmenu (0-10): 6/10
5. Sprawny i działający mikrofon: Tak
6. Składka: Tak
8. Parę słów o sobie **: Śmieszny pozytywny chłopak,lubię grać w cs'a,wędkować i dbac o swoja rodzine
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?**: Chcialbym zostas poniewaz od dluzszego czasu jak gram na serwerze brakuje adminow w rannych godzinach jak i popoludniowych a gracze sie skarza na innych ze na czitach graja.Ostatnio sam tego doswiadczylem ze koles nie widzac nas przez sciany same hedy walil.Coraz czesciej graja oszusci z dodatkami. Dlatego skladam podanie poraz kolejny bo skoro mowa ze adminow jest dosyc duzo to ja jak siedze i gram to np na 4 godz wejdzie admin i zaraz go nie ma
10. Czy posiadasz STEAM? (Tak/Nie): Nie
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Zalezy to jaka zmiane mam ale przewaznie jest to 4 h 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy):Jak wspomnialem wyzej zalezy to od zmian system 4-owy ale te 4h minimum siedze 
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Dosyc dlugi az mozna powiedzec ze 18 lat z przerwa 8 letnia i spowrotem juz jakos 2 lata
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
15. Czy spełniasz wymagania**? Tak
1. Spędzone 20 godzin na serwerze Tak
2. Zachowanie kultury na serwerze Tak
3. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum Jest malo ale sie udzielalem
4. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) Tak
5. Częste odwiedzanie forum oraz wypowiadanie się na nim. Tak
Edytowane przez enco
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mogę tu wtrącić moje 5 groszy.
[-]Brak 10 postów na forum
[-]STEAM
[+]Wiek
[+]AMX
[+]Ładnie rozpisane podanie

JESTEM NA NIE.

Edytowane przez Shadowxd
Kilka zmian.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko przypomnę bo nowi opiekunowie mogą nie widzieć, że wyleciałeś, właśnie przez to, że nie ogarniałeś jednakże jeżeli się poprawiłeś i zaczniesz sprawdzać osoby które gracze ci piszą na u@ oraz rozpoznawać cziterów to nie mam zastrzeżeń bo aktywność dobra.

- Już raz wyleciałeś

- Steam

- Posty na forum

+ Składka

+ Aktywność

+ Wiek

Jestem za OKRESEM PRÓBNYM aby znowu nie było tej samej sytuacji.

Edytowane przez S3ReK
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Shadowxd napisał:

Chyba mogę tu wtrącić moje 5 groszy.
[-]Brak 10 postów na forum
[-]STEAM
[-]Brak odpowiedzi do 15.
[+]Wiek
[+]AMX
[+]Ładnie rozpisane podanie

JESTEM NA NIE.

Nie, nie możesz się wtrącić, NIE GRASZ, NIE KOMENTUJESZ (podasz swoje gt to wtedy porozmawiamy). Nie życzę sobie takich opinii pod jakimkolwiek podaniem w tym dziale. Nie wiem jak jest na innych serwerach, ale twoja opinia nic mi nie pomoże.

Wymienienie rzeczy które sama mogę zobaczyć, ślepa nie jestem.

10 postów? Jeśli teraz gra, to później jakoś nadrobi te posty. Wolę częstego gracza niż spammera na forum.

 

Na przyszłość, nie oceniamy tu tylko osoby ze strony jak "wygląda" na forum, a od strony serwera. Kolejne identyczne/idiotyczne wypowiedzi po prostu poukrywam. Spamujecie tylko tymi minusikami. Nie przyda mi się to. Zdania nie łatwo zbudować? Żyjemy w Polsce. Forum po polsku, także umiejętność budowania zdań każdy powinien posiadać.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwerze już "trochę" grasz, gt widzę że już poprawiasz. Z kultura u Ciebie na serwerze jest średnio, czasem przeklniesz [w miarę możliwości postaraj się tego nie robić (chyba ze zmienili punkt odnośnie kultury, zaraz idę czytać)]. Jeżeli chodzi o posty to nie jeden gracz dostał admina mając nawet mniej postów od Ciebie, ale w miarę możliwości udzielaj się na forum :P. Grałem z Tobą nie raz i myślę że okres próbny byłby dobrym rozwiązaniem ;)

Edytowane przez Mausik.!
Polskie znaki
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie z powodu braku adminów przyjmuję Cię na okres próbny trwający 14 dni.

Zapominamy o tym, że Cię wyrzucono i mam nadzieję, że zaczniesz jak należy. Zgłoś się do mnie na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności