Skocz do zawartości

unban


2115

Rekomendowane odpowiedzi

W prośbie wypowiadają się sami admini.

(kazali mi napisac w dziale serwerowym wiec pisze)


Wzór:
Nick: 2115
Link do SSów: inny powod bana
Wycinek z konsoli(bez IP)*

||| Zostales zbanowany! 
||| Nick: ### 2115 
||| IP: 83.9.10.100 
||| Steam ID: STEAM_0:0:48763726 
||| Powod: AD 
||| Nalozono:  
||| Czas bana: zawsze 
||| Mapa:  map  
||| Pozostalo:  
||| Ban wygasa: Nigdy 


Serwer: DR
Link do bana:

 

jeszcze coś od siebie, Dostałem bana za "AD" auto-ducka kto gra na serwerach typu deathrun wie o co chodzi, jest to BIND powtarzam bind nie skrypt czy żaden program zewnetrzeny, ktory jak sama nazwa mowi "automatyczne kucanie",  widzialem jak wiele ludzi to ma, miedzy innymi admini jak tego uzywają i nigdy nie widzialem zeby ktos dostał bana, wklejam tu regulamin gry bo to nie jest ani skrypt, ani zaden program zewnetrzny, to jest zwykłe kucanie i nie wiem czy ja czegoś nie zrozumialem ale myśle ze sie dowiem, pozdrawiam :)

 

2. Zasady gry 2.1. Zakaz używania wszelkich typów wspomagaczy i skryptów. 2.2. Zakaz wykorzystywania bugów mapy i klasy. Należy je zgłaszać opiekunowi lub w odpowiednim dziale na forum. - Bugowanie hp na mapach: deathrun_genius, deathrun_astro (wchodzenie po krowę), deathrun_forest (wchodzenie po AWP), deathrun_dojo, deathrun_fuzzy (różowy/fioletowy teleport). - Bugowanie pułapek i innych elementów map w celu uzyskania prędkości. 2.3. Zakaz bugowania expa poprzez uderzanie gracza z przeciwnej drużyny w głowę/strzelanie, nie będąc pierwszym w kolejce lub nie będąc w niej. 2.4. Zakaz uciekania z TT. - Reconnect. - Wpisanie kill w konsolę lub zmiana drużyny. 2.5. Zakaz opuszczania przez TT wyznaczonej strefy. Wszelkie spory w tej kwestii należy zgłosić w odpowiednim dziale na forum. 2.6. Zakaz skracania mapy. 2.7. Zakaz wchodzenia na tekstury mapy (TXT). 2.8. Zakaz kampienia przy TP. Przez TP rozumie się każde wejście do teleportu oraz miejsce, w którym pojawia się gracz po wejściu do niego. 2.9. Zakaz używania pułapek jako CT. 2.10. Zakaz bicia graczy z bh (bunnyhop) na freerun (/free). 2.11. Zakaz bicia graczy przed rozpoczęciem nowej rundy. 2.12. Zakaz bicia TT, nie będąc pierwszym w kolejce (zachodzi tzw. duch). 2.13. Zakaz przedłużania rozgrywki. Należy najprostszą, możliwą, niełamiącą niniejszego regulaminu drogą udać się do TT. 2.14. Zakaz powrotu na mapę po wejściu w kolejkę. 2.15. Zakaz bugowania przycisków otwierających wejście do TT. 2.16. Zakaz posiadania domyślnych oraz wulgarnych/obraźliwych nicków. 2.17. Zakaz prowadzenia walki poza strefą TT (skanowanie przez szyby spoza strefy TT). 2.18. Zakaz utrudniania/uniemożliwiania rozgrywki w każdy inny sposób niezawarty w niniejszym regulaminie. 2.19. Przechodzisz mapę i spadłeś z piętra/części/poziomu - spadasz na dół/giniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej to mogłeś napisać na mnie skarge :P

Gracze jak i admini na naszym serwerze używają kucka na scrollu, a nie auto ducka (różni się to tym, że owiele wolniej rozpędzasz się na matach/ powierzchni która nas porusza).

Auto duck przez wielu nazywany jest aliansem, skryptem czy też cheatem.

Na naszym serwerze jest to zabronione i nie jeden gracz dostał już za to bana.

\Pozostawmy to opiekunowi :)

Edytowane przez Mausik.!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zygus zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności