Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie-Wercia.


s t a r g i r l

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ~eHem . | Wercia 
2. Imię: Weronika 
3. Wiek: 17
4. Znajomość AMX (1-10): Myślę że 6/7 
5. Sprawny i działający mikrofon: Oczywiście 
6. Opłata admina (składka) [tak/nie]**: Jak najbardziej 
7. Link do swojego GameTracker'a**:  http://www.gametracker.com/player/~eHem . | Wercia/193.33.177.101:27156/ 
8. Parę słów o sobie **: Większość mnie tutaj zna,ale jak trzeba to innego.Mam na imię Weronika w lipcu kończę 18 lat,mieszkam na Śląsku a dokładnie w Mysłowicach. Interesuję się sportem a dokładnie siatkówką,modą,muzyka,grami,grafiką oraz fotografią.Z natury jestem miłą,pomocną,przyjacielską.Lubię pracować w grupie i staram się zawsze każdemu pomóc.
9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Tak jak każdy chcę pomóc serwerowi a zbliżają się wakacje,przez Co idzie większa aktywność graczy więc kolejna para rąk się przyda
10. Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:  STEAM_0:0:180281561
11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Szczerze zależy to od dnia,czasami mam cały dzień wolny bez rehabilitacji,lekarzy itp,ale myślę ze z 3/5 godzin 
12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Od 12 do 23/24
13. Staż w Counter-Strike 1.6: Będzie 5 lat 
14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Tak
** - bardzo ważne (Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to byłem prawie pewny, że Ty tu masz admina, no ale skoro nie, to chyba pora go dostać xd

 

Komunikatywna, aktywna, z doświadczeniem. Na FFA dużo roboty raczej nie ma więc nie widzę problemu w posiadaniu admina na 2 serwerach. Jestem jak najbardziej na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm Wercia xDxD jedna z bardziej rozpoznawalnych osób na serverze :-)

Doświadczenie ma, bezkonfliktowa i bardzo miła zawsze pała chęcią pomocy.

A amx - zawsze kiedyś trzeba zacząć. Jest wiele osób które chętnie się przyczynią że zrobi się u Niej 10 :-) najważniejsze że ma chęci i możliwości...

Zdecydowanie na TAAAK :-) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak czy inaczej dostaniesz się gdyż masz armię wiernych przydupasów, ponadto masz doświadczenie, świetną frekwencję i jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko wiec jestem na Tak, ale przede wszystkim chciałbym dodać, iż BAŁWAN żeś :D Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoje podanie zostało przyjęte.
Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności