Skocz do zawartości

Propozycja Konkursu-Aktywności


s t a r g i r l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Otóż zbliżają się wakacje przez Co idzie większa ilość graczy będzie przebywała na naszym serwerze,więc sądzę że tym konkursem
można ich zachęcić do częstego grania na serwerze.
Konkurs polegałby na tym że przez okres wakacji lub pierwszego miesiąca wakacji osoba/by które
przegrają największa ilość godzin wygrają nagrody(o nich oczywiście będę dyskutowała z opiekunami)
Mam nadzieję że pomysł wam się podoba i chciałabym abyście niżej napisali swoje opinie :) 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym się bawić w resety GT, więc będzie małe utrudnienie w sprawdzeniu ilości tych godzin. Ale pomysł mi się podoba, dzielę zdanie z mouse.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny :-) zawsze zwiekszy zainteresowanie naszym serverem. Tez mi sie ten pomysl podoba. Nawet jesli bedzie potrzeba moge dolozyc sie nagrod :-)

Edytowane przez RedMisiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Miłosz napisał:

Nie chciałbym się bawić w resety GT, więc będzie małe utrudnienie w sprawdzeniu ilości tych godzin. Ale pomysł mi się podoba, dzielę zdanie z mouse.

 

żeby wziąć udział spoko by był zapisy z wzorem np: nick i ilość godzin na serwerze na stan dzisiejszy w którym uczestnik się zapisuje + link do GT

żeby nie było żadnych niedopatrzeń że tamten miał więcej H przegranych czy tam mniej

Kalkulator kazdy pc ma kalkulator wiec chyba by nie było problemu :D

Przynajmniej ja to tak widze

Edytowane przez HYPER
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Wercia bociku <3 świetny pomysł co do kunkursu, teraz kiedy zbliża się okres wakacyjny będzie dużo więcej graczy i to jest moment aby robić konkursy aby w pewien sposób zachęcić graczy do zostania na naszym serwerze.

Tak jak napisał Miłosz problemy będziecie mieli z podliczeniem godzin ale myślę, że coś uda wam się wymyślić. :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,widzę że podoba Wam się pomysł :) Teraz pozostaje Mi porozmawiać z Miłoszem i Disusem na temat nagród,regulaminu itp i na początku Lipca konkurs wleci na serwis :D

Tylko teraz powiedzcie mi czy Wolicie aby konkurs trwał Miesiąc czy 2 Miesiące? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra,więc teraz pozostaje mi porozmawiać z Miłoszem i Discusem o wszystkim.Tak btw szukam jednej osoby chętnej do pomocy!!!! :D 
 

Edytowane przez Wercia.
Pisać na forum/steam jakby ktoś chciał pomóc :) Dziekuje!
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności