Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Nowa sygnatura ;)


Waryjat

Recommended Posts

Mi się bardzo podobają i mam pytanko :) czy nie robisz na zamówienie takich rzeczy jak coś to pw :) oceniam prace na 10.

Link to comment
Share on other sites

Dam ci radę :) gdy nakładasz Teksturkę nad Render to przydałoby sie wymazać ja z Renderu ponieważ tak jak w 1 Sygnie z Messi'm zrobiłeś z niego " Nieumytego Murzyna " ( Bez Obrazy )

 

a jeśli zakryjesz o 60 % teksturkę na Renderze to będzie wyglądało 100 razy lepiej :> Jak dla mnie 8/10 Bardzo ładne Prace lecz tak jak pisałem Tekstury nad Renderem Wszystko niszczą ( nie we wszystkich Pracach ) .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Blip ^
Automatycznie wygenerowana wiadomość.Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.Powód: brak aktywnościJeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy