Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga na Vittex


makalele

Rekomendowane odpowiedzi

Twój Nick: Makalele?

Nick oskarżonego i (admin/gracz)?: Vittex (GRACZ)

STEAM_ID oskarżonego (konsola status):

#16 "Vittex" 9398 STEAM_1:0:1002745019  36 27:43   35    0

Data i godzina zdarzenia: Jakies 20min temu

Dowody (demko/świadkowie): http://275692.hltv2.pukawka.pl/hltv-1706211429-de_dust2-1498048140-1498049640.zip

06:54- Celownik fajnie lata

07:25- Same banie przypadek?

Potem wyłączył na parę minut aima

12:00- Ale to zrobil

 

Edytowane przez makalele
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko ze byłem wtedy na serwerze i zachowanie administracji(HYPER, Topek,Wercia) porażka. Gracz w/w 5 rund z rzędu od początku do końca kampil na respie a admini wymienieni wyżej  nie zwrócili na to uwagi. Dali 1 ostrzeżenie które nic nie dało i dalej siedzieli na spect i gadali sobie na czatboxie. Potem wszedł odpadł i gral prawie cała mapę..... żenada nuie serwer. Tyle mam do powiedzenia.

Edytowane przez OnlY NeW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, OnlY NeW napisał:

Dodam tylko ze byłem wtedy na serwerze i zachowanie administracji(HYPER, Topek,Wercia) porażka. Gracz w/w 5 rund z rzędu od początku do końca kampil na respie a admini wymienieni wyżej  nie zwrócili na to uwagi. Dali 1 ostrzeżenie które nic nie dało i dalej siedzieli na spect i gadali sobie na czatboxie. Potem wszedł odpadł i gral prawie cała mapę..... żenada nuie serwer. Tyle mam do powiedzenia.

Na serwie coś Ci pisałem żebyś się troszkę uciszył gościu bo sam święty nie jesteś i twoje zachowanie jest jakby to ująć śmieszne i nie na miejscu. Wkurwiasz większość graczy i ciężko jest również z twoją kultura.

Jak nic nie wiesz to po co się wtrącasz? Siedziałem z Wercia na spec i oglądaliśmy w/w gracza, więc co ty gościu tutaj piszesz. Co do respa... non stop go oglądałem przez parę rund i był tylko 1 raz na respie skampiony to dostał ostrzeżenie, później tylko "rotował" do paki więc tutaj nie widzę problemu.

Z tym graczem był taki problem że przez bezmózgi siedzące na serwie, spamowały na say że jest odpalony i wyłączył. Ja nie miałem za co mu dawać bana bo gdy na niego patrzyłem było czysto.

Następnym razem przemyśl to co piszesz.

Co do samej skargi - na co ty składasz skargę? Nie ten dział, tylko zgłoś czitera.

Nie widać przeskoków w tych sytuacjach tylko w ostatniej. Głowy magiczne, lecz czasem mi podobne wchodzą.

Nie czaje kolego tej skargi... Lecz ok skoro to tutaj powstało niech będzie

Ja nie miałem podstaw na danie bana bo tak jak pisałem wyżej gracz w/w włączał i wyłączał haxa, na początku mapy raczej był ON, lecz gdy się skapnął że admini patrzą to offnął.

I nie róbmy tutaj spamu tylko czekamy na wypowiedz wyższej rangi.

 

Edytowane przez HYPER
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, OnlY NeW napisał:

Dodam tylko ze byłem wtedy na serwerze i zachowanie administracji(HYPER, Topek,Wercia) porażka. Gracz w/w 5 rund z rzędu od początku do końca kampil na respie a admini wymienieni wyżej  nie zwrócili na to uwagi. Dali 1 ostrzeżenie które nic nie dało i dalej siedzieli na spect i gadali sobie na czatboxie. Potem wszedł odpadł i gral prawie cała mapę..... żenada nuie serwer. Tyle mam do powiedzenia.

Proszę Cię nie poniżaj się jeszcze bardziej..... Byłam na spect,racja Ale sprawdzałam Go i dla mnie nie było żadnych podejrzanych akcji,po chyba 2/3 rundach napisałam do @HYPER aby wbił i również Go sprawdził bo ja pewna nie byłam.Sprawdzał Go przez 2/3 rundy i był czysty.Ostrzeżenia dawałam,ale potem już nie siedział na respie więc nie dałam mu kicka/bana więc o co Ci chodzi? 

A z tym czatboxem gościu kiedy ja z Witkiem bądź Topkiem pisałam??? Cały czas ja byłam na serwie Oni pewnie z resztą też 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu przejrzę demko,ale ten sid jest zmienny.. Wszystkie powyżej lub równe 10 cyfrowom są zmienne, ale zerknę. 

Reszta do osobnego tematu, ja wierzę hyperwi i Weronice, piszcie tematy a udowodnie wam wycinkami z logów że są niewinni 

 

A następnym razem temat w odpowiednim dziale, bo tu dopuszczasz komentarze, a tam podajesz do oceny i bana 

 

6:46 , wychodzi na B .

Pierwsza spalona akcja, celownik na głowe strzały padają w korpus - cfg aim.

Potem 6;51 totalnie spalone, jakiś słaby ten aim

Zbanowany

http://amxbans.cs-classic.pl/bans/49386.html

 

Edytowane przez Miłosz
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga nie została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Miłosz odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności