Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Salming


PoLaR

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój Nick:PoLaR
 
2. Kto zawinił? (admin/gracz): guard
 
3. Nick oskarżonego: Salming
 
4. Steam_ID oskarżonego: macie chyba 
 
5. Data i godzina zdarzenia: 21:45 ok
 
6. Mapa: jb_fortify_v2
 
7. Opis sytuacji: Ten guard mówił mi że od tygodnia mam zepsute mikro a potem powiedział że nie mam i żartuje 
Nwm ja takich żartó nie toleruje. Mogłem mikro zepsóć i nie prowadziłem bo myślałem że mam tak zepsute 
   
9. Wynik/numer rundy/czas: nwm po kd chyba lub fd
 
Edit 1: Wiesz Salming.  Sprawdzałęm testy wszystko robiłem i było dobrze  ale myślałem że jako guarda mówisz prawde i naprawde mam coś z mikrem  i robiłęm wszystko a potem, ty tak z dupy że ŻARTOWAŁES
Edit 2: Wiesz shard ja nie pytałem się serwa czy mnie słychać czyli tt tylko guarda Powtarzam Tylko guarda. A guard ma chyba mówić prawde tak.
Edit 3: Netherslay. Wiesz jak mi żle działało mikro. To się specjalnie pytałem czy dobrze mnie słychać żebym potem nie dostał bezsensownego muta. A ES miał to w dupie i mnie kłamał jako guard bo do niego miałem zaufanie.  Specjalnie przez niego nie mówiłem nic ani nie prowadziłęm w ct Bo myślałem że jako guard mowi prawde.
Edit 4: Rudi to nie było 1 dzien jak ty to mówisz tylko 1 tydzień.  I jak wiesz guard powinien mówić prawde na takie tematy.
Edit 5: ile mam mówić razy Maxit. Że guard nie może kłamać skoro do niego się coś mówi na temat prawadzenia lub gadania A ja chciałem wejść npo do ct chyba o bo nwm no chyba że dziecko z podstawówki jest tak niby tempe że nie potrafi czytać regulaminu. AAAAA tu się grubo pomyliłes bo ja chodze do gimnazjum... Także jak nie wiesz gdzie ja chodze to lepiej nie pisz tego postu bo wychodzisz na kłamce wtedy (Bo mi się chciało to pisać)
Edytowane przez Polar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, od kilku dni pytałeś sie mnie co chwilę, czy Ci działa mikro. Inni (np. Ceberi) mówili Ci cały czas, że masz sprawne mikro, i że sobie żartuje, a Ty łykałes wszystko, jak młody pelikan :D Na przyszłość polecam taką opcję, jak test mikrofonu.

 

EDIT:

Po pierwsze, gdy go przeniosłem z CT, to faktycznie miał niesprawne mikro, szumiało strasznie i przerywało. A później dopiero  zacząłem z tym żartować, gdy na każdej mapie mnie pytał, czy mu działa nawet, gdy nie było mu potrzebne.

Akurat wtedy, gdy Polar był w CT i wyleciał był Nether, bo pamietam to dobrze, gdyż gadaliśmy o planach na woodstock.

Ojejku, zepsułby mikrofon, który mu szumi, ma echo i często przerywa. O nie! I co teraz? Kupiłby nowy, sprawny za 20zł w Tesco? Tylko nie to!

Działający wadliwie-szumi, przerywa, zniekształca. Szumiało(szumi zawsze, jakby był na wielkiej hali) oraz przerywało. Pozdro

Edytowane przez eS'
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam nic przeciwko żeby żartować, ale żarty mają też swoje granice. Jeszcze chyba 2,3 dni temu mówiłeś, że ma wyjść z ct, bo według ciebie nie miał sprawne mikro (co był oczywistym kłamstwem) i go przerzuciłeś tak naprawdę bez powodu. A tu nagle mówisz tak jak typowy Janusz powiedziałby z dupy, a on mógł tak na serio zniszczyć ten mikrofon.

edit

Shard kiedy ktoś żartował z mikrem, bo ja nie wiem. Co ? Od kiedy guardzi mogą kłamać ?? Polar mógł tak na serio zniszczyć mikrofon.

Netherslay nie było cię przy tym to nie wypowiadaj się.

Może nie wiecie, ale podam wam definicje co to jest niesprawne mikro.

niesprawny

5. «niedziałający w ogóle lub działający wadliwie»

Zapoznajcie z ta definicją zanim będziecie mówili że ma niesprawne mikro. On cały czas miał sprawne mikro.

Edytowane przez ceberi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli  chodzi o żarty o  nie działającym mikro to to już jest standart. Każdy z tego śmieszkuje, więc nie widze powodu pisania tej skargi. Poza tym jak slaming był w tt to mógł kłamać, a jak inni ci mówią, że działa to niezwracaj na to uwagi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby powiedział Ci, że chujowo grasz to też byś usunął CS'a bo guard nie może kłamać? Zostałeś ukarany przerzuceniem do TT tylko wtedy gdy naprawdę twój mikrofon coś szwankował i nikt nie rozumiał twoich poleceń. Nikt Ci mikrofonu nie zabronił używać, ani prowadzić w CT także nie rozumiem powodu złożenia skargi...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polar 

Tydzień temu faktycznie było bardzo słabo cie słychać i nie dało sie nic zrozumieć więc wtedy Salming przerzucił cie do tt. Co do tej sytuacji to już jest denerwujące gdy sie pytasz co mape "działa mi mikro?" a każdy ci odpowiada tak, natomiast ty znowu sie pytasz, więc już sie nie dziwie że Salming sie zdenerwował i w końcu powiedział "nie". 

Może nie powinien, ale sam nie wiem co ja bym powiedział więc dokładnego zdania nie wypowiem :/ 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 

takie podsumowanie tej skargi, wygląda najlepiej.

Proszę pani, bo on żartował że mam mikrofon zepsuty jak dziecko niedorozwinięte z podstawówki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Agencika z Jeremajką wkręcaliśmy to było ok xD

Ziomek , jak wiesz ze "czasem" micro Ci sie yebie to wgl nie wchodz do CT.. Wyeliminuj wszystkie mozliwe problemy , a potem do CT wbij..

Na przyszłość polecam przed kazdym wpisaniem !guard wpisac w konsoli voice_loopback 1 ( normalna wartosc to 0).. jest to tzw. "podsłuch ".. 

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

Twoja skarga została przyjęta!

PozdrawiamyAdministracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności